Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
Staan er op
Link was kapot, maar toch gevonden.
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=N
En het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)
Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=N
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=N
Ook hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=N
Tot zover!
Verwerkt.
Herhaling
BAG import verzoeken
In gebruik
Grasweg 16 b Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80577#map=17/52.86158/4.80577
Sloop/bouw gestart
Stationsweg 19/21 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86736&mlon=4.81245#map=19/52.86736/4.81245
Opnieuw aub
Muntenerf 18 t/m 21 Breezand
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.87254&mlon=4.79971#map=19/52.87254/4.79971
Bouw gestart
van Ewijcksvaart 23 Anna Paulowna + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88381&mlon=4.87485#map=19/52.88381/4.87485
Bouw gestart
Schootsvel 6 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76051&mlon=5.09290#map=18/52.76051/5.09290
Mijn dank!
En we ploeteren voort…
Hier een aantal verzoeken voor import in de hoofdstad van Nederland.
Importeren adrespunten Revaleiland 345-492 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/way/680945863#map=17/52.39387/4.88399&layers=N
Opnieuw importeren Revaleiland 500 Amsterdam (ik zie twee polygonen in BAG staan, gebouw heeft vorm van het onderliggende polygoon)
https://www.openstreetmap.org/way/680945864#map=18/52.39454/4.88197&layers=N
Memeleiland 1-170 Amsterdam (al staan die adrespunten wel irritant over elkaar heen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39235/4.88163&layers=N
Narva-eiland 150-272 Amsterdam (ook deze adrespunten zijn een beetje rommelig, heb een melding gedaan via Verbeterdekaart)
Bouw is gestart: https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39374/4.88251&layers=N
Waarvoor dank!
BAG import verzoek
Bouw gestart
Medemblikkerweg 4 t/m 4C Wieringerwerf
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.84151&mlon=5.02379#map=17/52.84151/5.02379
Survey/bouw gestart
Bellstraat 3 t/m 61 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69233&mlon=4.83064#map=18/52.69233/4.83064
Survey/bouw gestart
Heijnkesakker 1 t/m 29 Heerhugowaard
Vrederiksakker 22 t/ 64 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6639&mlon=4.8041#map=15/52.6639/4.8041
Mijn dank!
Muntenerf staat met een offset in BAG, dus heb het maar op het oog verplaatst, totdat het ingemeten wordt.
Verwerkt.
Verzoek BAG-herimport:
Vanwege plaatselijke straatnamen-affaire zijn adressen Piccolo 1-15 en 2-24, Zaandam, hernoemd naar Hobo. Huisnrs zijn hetzelfde gebleven.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5pmgWIT?layers=N&m=
Alvast dank!
Ook weer een verzoek mijnerzijds.
Zag vanuit de trein dat hier gebouwd werd: Binnenzeestraat 28-32 en Polderweg 16 te Purmerend
Een stukje verderop is Polderweg 10 ook net gereedgekomen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.51973/4.99984&layers=N
Er zijn voor dit bedrijventerrein nog twee bouwvergunning afgegeven, die heb ik als reguliere opmerking aan de kaart toegevoegd. Als in: je weet niet of ze stikstoftechnisch nog gaan komen.
In ieder geval weer bedankt!
BAG import verzoeken
Bouw gestart
De Leet 6 C Ursem
Zuidertuin 2 t/m 12 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6286&mlon=4.9024#map=16/52.6286/4.9024
Bouw gestart
Kamille 2 t/m 6 Heerhugowaard
Rozemarijn 1 en 5 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63948&mlon=4.81975#map=18/52.63948/4.81975
Sloop/nieuwbouw
Zuidermeerweg 5 Zuidermeer en bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65072&mlon=4.95923#map=18/52.65072/4.95923
Survey/nieuwbouw
Bobeldijk 102C /102B Berkhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65244&mlon=4.99357#map=19/52.65244/4.99357
Nieuwbouw/in de verhuur
Eerste Groenelaan 70 t/m 84 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55478&mlon=4.66774#map=18/52.55478/4.66774
In gebruik: Westmijzerdijk 4 Schermerhorn
Bouw gestart: Westmijzerdijk 1 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60205&mlon=4.88802#map=19/52.60205/4.88802
Mijn dank!
Verzoek om BAG import
Bouwterein aan de molenstraat in Son
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.50614/5.49543
Alvast bedankt
BAG import verzoek Utrecht:
Graag het blok tussen de Verenigingstraat, Verenigingdwarsstraat, G.Borgesiuslaan en Schermerhornstraat opvullen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10324/5.11285
… tevens het pand Oudlaan 11/41
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10487/5.11220
… en in Overvecht Camposdreef 2/26
Verzoek BAG-import (adres nodes, die ontbreken nu):
H. Stolleplantsoen 40-60, Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E7ASMzjf?m=
Verzoek import:
Werktuigstraat 64-76 + Scheepsbouwweg 121-193 + Tuigerstraat 1-3
Lokatie: https://osm.org/go/0E5q4QBVP?m=
Alvast dank!
BAG import verzoek Utrecht - Zijdebalen
Gaarne het pand Jongeneelwerf 28 ( ID: 0344100000148026) toevoegen.
BAG import verzoek Utrecht - Overvecht.
Gaarne op het terrein van de rioolzuivering de volgende objecten toevoegen:
ID: 0344100000148545
0344100000148546
0344100000149863
0344100000149862
0344100000149860
0344100000149861
0344100000149864
0344100000150272
Ik sluit ook nog aan in de rij verzoekplaatjes:
Ik was net het gebied rondom MFA De Kreek in Zwaag beter in kaart te brengen toen ik twee nieuwbouwprojecten miste. BAG leek ze even niet te hebben, maar ze bleken gewoon niet gerenderd.
Jacobsstaf 52 en Meetketting 7-36
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
Jan Doustraat 44-83
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
Iets oostwaarts, de gehele Gerrit Langedijkstraat 1-19 en
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
Lucas Sinckstraat 9-10 en Noorderdracht 106 te Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En als je dan nog puf hebt… de gaten vullen op de Noorderdracht: nr. 80, 88, 90
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En Bangert 1, 2 en 4 te Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En Jan Doustraat 42-43 te Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En zo is het cirkeltje aardig rond.
Onwijs bedankt weer, mede namens heel Zwaag!
BAG import verzoeken:
Bouw gestart
Heereweg 52 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56613&mlon=4.65408#map=19/52.56613/4.65408
Nieuwbouw / in gebruik
Heereweg 64/64A/66/68 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56733&mlon=4.65316#map=19/52.56733/4.65316
Survey / bouw gestart
Benedenweg 280 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65374&mlon=4.77833#map=19/52.65374/4.77833
Mijn dank!