FrankOverman
(Frank Overman)
September 14, 2019, 6:11pm
6356
eggie
(Eggie)
September 14, 2019, 6:54pm
6357
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
jb54osm
(Jb54osm)
September 14, 2019, 9:32pm
6358
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
Sander_H
(Sander H)
September 15, 2019, 3:31pm
6359
Staan er op
eggie:
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
Link was kapot, maar toch gevonden.
Lachgast
(Luciën)
September 16, 2019, 8:59am
6360
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=N
En het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)
Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=N
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=N
Ook hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=N
Tot zover!
Lachgast
(Luciën)
September 17, 2019, 12:57pm
6363
En we ploeteren voort…
Hier een aantal verzoeken voor import in de hoofdstad van Nederland.
Importeren adrespunten Revaleiland 345-492 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/way/680945863#map=17/52.39387/4.88399&layers=N
Opnieuw importeren Revaleiland 500 Amsterdam (ik zie twee polygonen in BAG staan, gebouw heeft vorm van het onderliggende polygoon)
https://www.openstreetmap.org/way/680945864#map=18/52.39454/4.88197&layers=N
Memeleiland 1-170 Amsterdam (al staan die adrespunten wel irritant over elkaar heen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39235/4.88163&layers=N
Narva-eiland 150-272 Amsterdam (ook deze adrespunten zijn een beetje rommelig, heb een melding gedaan via Verbeterdekaart)
Bouw is gestart: https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39374/4.88251&layers=N
Waarvoor dank!
Sander_H
(Sander H)
September 17, 2019, 7:30pm
6365
Muntenerf staat met een offset in BAG, dus heb het maar op het oog verplaatst, totdat het ingemeten wordt.
Verwerkt.
Verzoek BAG-herimport:
Vanwege plaatselijke straatnamen-affaire zijn adressen Piccolo 1-15 en 2-24, Zaandam, hernoemd naar Hobo. Huisnrs zijn hetzelfde gebleven.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5pmgWIT?layers=N&m=
Alvast dank!
Lachgast
(Luciën)
September 18, 2019, 11:30am
6367
Ook weer een verzoek mijnerzijds.
Zag vanuit de trein dat hier gebouwd werd: Binnenzeestraat 28-32 en Polderweg 16 te Purmerend
Een stukje verderop is Polderweg 10 ook net gereedgekomen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.51973/4.99984&layers=N
Er zijn voor dit bedrijventerrein nog twee bouwvergunning afgegeven, die heb ik als reguliere opmerking aan de kaart toegevoegd. Als in: je weet niet of ze stikstoftechnisch nog gaan komen.
In ieder geval weer bedankt!
Jvitegem
(Jvitegem)
September 19, 2019, 2:41pm
6369
Verzoek om BAG import
Bouwterein aan de molenstraat in Son
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.50614/5.49543
Alvast bedankt
HanW
(Han Willemsen)
September 19, 2019, 3:30pm
6370
BAG import verzoek Utrecht:
Graag het blok tussen de Verenigingstraat, Verenigingdwarsstraat, G.Borgesiuslaan en Schermerhornstraat opvullen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10324/5.11285
… tevens het pand Oudlaan 11/41
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10487/5.11220
… en in Overvecht Camposdreef 2/26
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11675/5.10222
Verzoek BAG-import (adres nodes, die ontbreken nu):
H. Stolleplantsoen 40-60, Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E7ASMzjf?m=
Verzoek import:
Werktuigstraat 64-76 + Scheepsbouwweg 121-193 + Tuigerstraat 1-3
Lokatie: https://osm.org/go/0E5q4QBVP?m=
Alvast dank!
HanW
(Han Willemsen)
September 20, 2019, 1:52pm
6373
BAG import verzoek Utrecht - Zijdebalen
Gaarne het pand Jongeneelwerf 28 ( ID: 0344100000148026) toevoegen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09923/5.11179
HanW
(Han Willemsen)
September 20, 2019, 2:03pm
6374
BAG import verzoek Utrecht - Overvecht.
Gaarne op het terrein van de rioolzuivering de volgende objecten toevoegen:
ID: 0344100000148545
0344100000148546
0344100000149863
0344100000149862
0344100000149860
0344100000149861
0344100000149864
0344100000150272
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11056/5.10785
Lachgast
(Luciën)
September 20, 2019, 2:29pm
6375
Ik sluit ook nog aan in de rij verzoekplaatjes:
Ik was net het gebied rondom MFA De Kreek in Zwaag beter in kaart te brengen toen ik twee nieuwbouwprojecten miste. BAG leek ze even niet te hebben, maar ze bleken gewoon niet gerenderd.
Jacobsstaf 52 en Meetketting 7-36
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
Jan Doustraat 44-83
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
Iets oostwaarts, de gehele Gerrit Langedijkstraat 1-19 en
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
Lucas Sinckstraat 9-10 en Noorderdracht 106 te Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En als je dan nog puf hebt… de gaten vullen op de Noorderdracht: nr. 80, 88, 90
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En Bangert 1, 2 en 4 te Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En Jan Doustraat 42-43 te Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67192/5.09104&layers=N
En zo is het cirkeltje aardig rond.
Onwijs bedankt weer, mede namens heel Zwaag!