FrankOverman
(Frank Overman)
September 14, 2019, 6:11pm
6356
eggie
(Eggie)
September 14, 2019, 6:54pm
6357
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
jb54osm
(Jb54osm)
September 14, 2019, 9:32pm
6358
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
Sander_H
(Sander H)
September 15, 2019, 3:31pm
6359
Staan er op
eggie:
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
Link was kapot, maar toch gevonden.
Lachgast
(Luciën)
September 16, 2019, 8:59am
6360
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=N
En het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)
Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=N
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=N
Ook hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=N
Tot zover!
Lachgast
(Luciën)
September 17, 2019, 12:57pm
6363
En we ploeteren voort…
Hier een aantal verzoeken voor import in de hoofdstad van Nederland.
Importeren adrespunten Revaleiland 345-492 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/way/680945863#map=17/52.39387/4.88399&layers=N
Opnieuw importeren Revaleiland 500 Amsterdam (ik zie twee polygonen in BAG staan, gebouw heeft vorm van het onderliggende polygoon)
https://www.openstreetmap.org/way/680945864#map=18/52.39454/4.88197&layers=N
Memeleiland 1-170 Amsterdam (al staan die adrespunten wel irritant over elkaar heen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39235/4.88163&layers=N
Narva-eiland 150-272 Amsterdam (ook deze adrespunten zijn een beetje rommelig, heb een melding gedaan via Verbeterdekaart)
Bouw is gestart: https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39374/4.88251&layers=N
Waarvoor dank!
Sander_H
(Sander H)
September 17, 2019, 7:30pm
6365
Muntenerf staat met een offset in BAG, dus heb het maar op het oog verplaatst, totdat het ingemeten wordt.
Verwerkt.
Verzoek BAG-herimport:
Vanwege plaatselijke straatnamen-affaire zijn adressen Piccolo 1-15 en 2-24, Zaandam, hernoemd naar Hobo. Huisnrs zijn hetzelfde gebleven.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5pmgWIT?layers=N&m=
Alvast dank!
Lachgast
(Luciën)
September 18, 2019, 11:30am
6367
Ook weer een verzoek mijnerzijds.
Zag vanuit de trein dat hier gebouwd werd: Binnenzeestraat 28-32 en Polderweg 16 te Purmerend
Een stukje verderop is Polderweg 10 ook net gereedgekomen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.51973/4.99984&layers=N
Er zijn voor dit bedrijventerrein nog twee bouwvergunning afgegeven, die heb ik als reguliere opmerking aan de kaart toegevoegd. Als in: je weet niet of ze stikstoftechnisch nog gaan komen.
In ieder geval weer bedankt!
Jvitegem
(Jvitegem)
September 19, 2019, 2:41pm
6369
Verzoek om BAG import
Bouwterein aan de molenstraat in Son
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.50614/5.49543
Alvast bedankt
HanW
(Han Willemsen)
September 19, 2019, 3:30pm
6370
BAG import verzoek Utrecht:
Graag het blok tussen de Verenigingstraat, Verenigingdwarsstraat, G.Borgesiuslaan en Schermerhornstraat opvullen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10324/5.11285
… tevens het pand Oudlaan 11/41
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10487/5.11220
… en in Overvecht Camposdreef 2/26
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11675/5.10222
Verzoek BAG-import (adres nodes, die ontbreken nu):
H. Stolleplantsoen 40-60, Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E7ASMzjf?m=
Verzoek import:
Werktuigstraat 64-76 + Scheepsbouwweg 121-193 + Tuigerstraat 1-3
Lokatie: https://osm.org/go/0E5q4QBVP?m=
Alvast dank!
HanW
(Han Willemsen)
September 20, 2019, 1:52pm
6373
BAG import verzoek Utrecht - Zijdebalen
Gaarne het pand Jongeneelwerf 28 ( ID: 0344100000148026) toevoegen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09923/5.11179
HanW
(Han Willemsen)
September 20, 2019, 2:03pm
6374
BAG import verzoek Utrecht - Overvecht.
Gaarne op het terrein van de rioolzuivering de volgende objecten toevoegen:
ID: 0344100000148545
0344100000148546
0344100000149863
0344100000149862
0344100000149860
0344100000149861
0344100000149864
0344100000150272
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11056/5.10785