Even wat binnendoor gereden, aub import:
De Vendelier 18+20 Netersel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40340&mlon=5.20315#map=19/51.40340/5.20315
Met dank
Even wat binnendoor gereden, aub import:
De Vendelier 18+20 Netersel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40340&mlon=5.20315#map=19/51.40340/5.20315
Met dank
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477
Met dank!
Martin Borsje: FrankOverman:Hier is/wordt gesloopt: aub de nieuwe school in Gilze importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54128&mlon=4.94418#map=19/51.54128/4.94418&layers=N
Met dank!Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
FrankOverman: Martin Borsje:Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
Haha, jaja: BAG00047949
BAG import verzoeken:
Julianadorp
Adres toevoegen:
Koningin Máximalaan 40 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89523&mlon=4.75502#map=19/52.89523/4.75502
Bouw gestart:
Koningsbrink 9 / 11 / 21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89424&mlon=4.75867#map=19/52.89424/4.75867
Bouw gestart
Notenhout 48 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88435&mlon=4.75501#map=19/52.88435/4.75501
Mijn dank!
AUB import:
Hein Jordansstraat 26 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66920&mlon=5.03781#map=19/51.66920/5.03781
En het nieuwe gebouw (niet het oude):
Burgemeester Verleghstraat 1 Waalwijk
ID 0867100000043554
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.68450&mlon=5.05324#map=19/51.68450/5.05324
Oosteind 9 Sprang-Capelle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67118&mlon=5.05939#map=18/51.67118/5.05939
Met dank weer!
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
BAG import verzoeken:
Julianadorp
Adres toevoegen:
Koningin Máximalaan 40 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89523&mlon=4.75502#map=19/52.89523/4.75502Bouw gestart:
Koningsbrink 9 / 11 / 21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89424&mlon=4.75867#map=19/52.89424/4.75867Bouw gestart
Notenhout 48 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88435&mlon=4.75501#map=19/52.88435/4.75501Mijn dank!
AUB import:
Hein Jordansstraat 26 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66920&mlon=5.03781#map=19/51.66920/5.03781En het nieuwe gebouw (niet het oude):
Burgemeester Verleghstraat 1 Waalwijk
ID 0867100000043554
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.68450&mlon=5.05324#map=19/51.68450/5.05324Oosteind 9 Sprang-Capelle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67118&mlon=5.05939#map=18/51.67118/5.05939Met dank weer!
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
Staan er op
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
Link was kapot, maar toch gevonden.
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=N
En het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)
Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=N
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=N
Ook hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=N
Tot zover!
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=NEn het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=NEn er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=NOok hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=NTot zover!
Verwerkt.
Herhaling
BAG import verzoeken
In gebruik
Grasweg 16 b Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80577#map=17/52.86158/4.80577
Sloop/bouw gestart
Stationsweg 19/21 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86736&mlon=4.81245#map=19/52.86736/4.81245
Opnieuw aub
Muntenerf 18 t/m 21 Breezand
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.87254&mlon=4.79971#map=19/52.87254/4.79971
Bouw gestart
van Ewijcksvaart 23 Anna Paulowna + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88381&mlon=4.87485#map=19/52.88381/4.87485
Bouw gestart
Schootsvel 6 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76051&mlon=5.09290#map=18/52.76051/5.09290
Mijn dank!
En we ploeteren voort…
Hier een aantal verzoeken voor import in de hoofdstad van Nederland.
Importeren adrespunten Revaleiland 345-492 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/way/680945863#map=17/52.39387/4.88399&layers=N
Opnieuw importeren Revaleiland 500 Amsterdam (ik zie twee polygonen in BAG staan, gebouw heeft vorm van het onderliggende polygoon)
https://www.openstreetmap.org/way/680945864#map=18/52.39454/4.88197&layers=N
Memeleiland 1-170 Amsterdam (al staan die adrespunten wel irritant over elkaar heen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39235/4.88163&layers=N
Narva-eiland 150-272 Amsterdam (ook deze adrespunten zijn een beetje rommelig, heb een melding gedaan via Verbeterdekaart)
Bouw is gestart: https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39374/4.88251&layers=N
Waarvoor dank!
BAG import verzoek
Bouw gestart
Medemblikkerweg 4 t/m 4C Wieringerwerf
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.84151&mlon=5.02379#map=17/52.84151/5.02379
Survey/bouw gestart
Bellstraat 3 t/m 61 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69233&mlon=4.83064#map=18/52.69233/4.83064
Survey/bouw gestart
Heijnkesakker 1 t/m 29 Heerhugowaard
Vrederiksakker 22 t/ 64 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6639&mlon=4.8041#map=15/52.6639/4.8041
Mijn dank!
Herhaling
BAG import verzoeken
In gebruik
Grasweg 16 b Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80577#map=17/52.86158/4.80577Sloop/bouw gestart
Stationsweg 19/21 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86736&mlon=4.81245#map=19/52.86736/4.81245Opnieuw aub
Muntenerf 18 t/m 21 Breezand
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.87254&mlon=4.79971#map=19/52.87254/4.79971Bouw gestart
van Ewijcksvaart 23 Anna Paulowna + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88381&mlon=4.87485#map=19/52.88381/4.87485Bouw gestart
Schootsvel 6 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76051&mlon=5.09290#map=18/52.76051/5.09290Mijn dank!
Muntenerf staat met een offset in BAG, dus heb het maar op het oog verplaatst, totdat het ingemeten wordt.
En we ploeteren voort…
Hier een aantal verzoeken voor import in de hoofdstad van Nederland.Importeren adrespunten Revaleiland 345-492 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/way/680945863#map=17/52.39387/4.88399&layers=NOpnieuw importeren Revaleiland 500 Amsterdam (ik zie twee polygonen in BAG staan, gebouw heeft vorm van het onderliggende polygoon)
https://www.openstreetmap.org/way/680945864#map=18/52.39454/4.88197&layers=NMemeleiland 1-170 Amsterdam (al staan die adrespunten wel irritant over elkaar heen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39235/4.88163&layers=NNarva-eiland 150-272 Amsterdam (ook deze adrespunten zijn een beetje rommelig, heb een melding gedaan via Verbeterdekaart)
Bouw is gestart: https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39374/4.88251&layers=NWaarvoor dank!
BAG import verzoek
Bouw gestart
Medemblikkerweg 4 t/m 4C Wieringerwerf
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.84151&mlon=5.02379#map=17/52.84151/5.02379Survey/bouw gestart
Bellstraat 3 t/m 61 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69233&mlon=4.83064#map=18/52.69233/4.83064Survey/bouw gestart
Heijnkesakker 1 t/m 29 Heerhugowaard
Vrederiksakker 22 t/ 64 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6639&mlon=4.8041#map=15/52.6639/4.8041Mijn dank!
Verwerkt.
Verzoek BAG-herimport:
Vanwege plaatselijke straatnamen-affaire zijn adressen Piccolo 1-15 en 2-24, Zaandam, hernoemd naar Hobo. Huisnrs zijn hetzelfde gebleven.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5pmgWIT?layers=N&m=
Alvast dank!
Ook weer een verzoek mijnerzijds.
Zag vanuit de trein dat hier gebouwd werd: Binnenzeestraat 28-32 en Polderweg 16 te Purmerend
Een stukje verderop is Polderweg 10 ook net gereedgekomen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.51973/4.99984&layers=N
Er zijn voor dit bedrijventerrein nog twee bouwvergunning afgegeven, die heb ik als reguliere opmerking aan de kaart toegevoegd. Als in: je weet niet of ze stikstoftechnisch nog gaan komen.
In ieder geval weer bedankt!
BAG import verzoeken
Bouw gestart
De Leet 6 C Ursem
Zuidertuin 2 t/m 12 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6286&mlon=4.9024#map=16/52.6286/4.9024
Bouw gestart
Kamille 2 t/m 6 Heerhugowaard
Rozemarijn 1 en 5 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63948&mlon=4.81975#map=18/52.63948/4.81975
Sloop/nieuwbouw
Zuidermeerweg 5 Zuidermeer en bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65072&mlon=4.95923#map=18/52.65072/4.95923
Survey/nieuwbouw
Bobeldijk 102C /102B Berkhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65244&mlon=4.99357#map=19/52.65244/4.99357
Nieuwbouw/in de verhuur
Eerste Groenelaan 70 t/m 84 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55478&mlon=4.66774#map=18/52.55478/4.66774
In gebruik: Westmijzerdijk 4 Schermerhorn
Bouw gestart: Westmijzerdijk 1 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60205&mlon=4.88802#map=19/52.60205/4.88802
Mijn dank!
Verzoek om BAG import
Bouwterein aan de molenstraat in Son
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.50614/5.49543
Alvast bedankt
BAG import verzoek Utrecht:
Graag het blok tussen de Verenigingstraat, Verenigingdwarsstraat, G.Borgesiuslaan en Schermerhornstraat opvullen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10324/5.11285
… tevens het pand Oudlaan 11/41
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10487/5.11220
… en in Overvecht Camposdreef 2/26