Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368565
Eventueel te veel geïmporteerde aub zelf verwijderen!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368622
Ik heb het gebouw verwijdered, maar dat had je ook zelf kunnen doen; daar is geen BAG-import voor nodig.
Adresssen en winkels kun je inderdaad zelf naar bevinden corrigeren!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368679; de panden westelijk ervan staan denk ik verkeerd in de BAG (nog niet ingemeten) lokatie op basis van PDOK luchtfoto door de vries is denkelijk beter.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368970
Tevens wat aan panden vastgemaakte landuse gecorrigeerd.
BAG import verzoeken
In gebruik
Grasweg 16 b Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80577#map=17/52.86158/4.80577
Sloop/bouw gestart
Stationsweg 19/21 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86736&mlon=4.81245#map=19/52.86736/4.81245
Opnieuw aub
Muntenerf 18 t/m 21 Breezand
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.87254&mlon=4.79971#map=19/52.87254/4.79971
Bouw gestart
van Ewijcksvaart 23 Anna Paulowna + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88381&mlon=4.87485#map=19/52.88381/4.87485
Bouw gestart
Schootsvel 6 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76051&mlon=5.09290#map=18/52.76051/5.09290
Mijn dank!
Even wat binnendoor gereden, aub import:
De Vendelier 18+20 Netersel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40340&mlon=5.20315#map=19/51.40340/5.20315
Met dank
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477
Met dank!
Martin Borsje: FrankOverman:Hier is/wordt gesloopt: aub de nieuwe school in Gilze importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54128&mlon=4.94418#map=19/51.54128/4.94418&layers=N
Met dank!Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
FrankOverman: Martin Borsje:Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
Haha, jaja: BAG00047949
BAG import verzoeken:
Julianadorp
Adres toevoegen:
Koningin Máximalaan 40 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89523&mlon=4.75502#map=19/52.89523/4.75502
Bouw gestart:
Koningsbrink 9 / 11 / 21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89424&mlon=4.75867#map=19/52.89424/4.75867
Bouw gestart
Notenhout 48 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88435&mlon=4.75501#map=19/52.88435/4.75501
Mijn dank!
AUB import:
Hein Jordansstraat 26 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66920&mlon=5.03781#map=19/51.66920/5.03781
En het nieuwe gebouw (niet het oude):
Burgemeester Verleghstraat 1 Waalwijk
ID 0867100000043554
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.68450&mlon=5.05324#map=19/51.68450/5.05324
Oosteind 9 Sprang-Capelle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67118&mlon=5.05939#map=18/51.67118/5.05939
Met dank weer!
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
BAG import verzoeken:
Julianadorp
Adres toevoegen:
Koningin Máximalaan 40 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89523&mlon=4.75502#map=19/52.89523/4.75502Bouw gestart:
Koningsbrink 9 / 11 / 21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89424&mlon=4.75867#map=19/52.89424/4.75867Bouw gestart
Notenhout 48 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88435&mlon=4.75501#map=19/52.88435/4.75501Mijn dank!
AUB import:
Hein Jordansstraat 26 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66920&mlon=5.03781#map=19/51.66920/5.03781En het nieuwe gebouw (niet het oude):
Burgemeester Verleghstraat 1 Waalwijk
ID 0867100000043554
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.68450&mlon=5.05324#map=19/51.68450/5.05324Oosteind 9 Sprang-Capelle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67118&mlon=5.05939#map=18/51.67118/5.05939Met dank weer!
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
Staan er op
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
Link was kapot, maar toch gevonden.
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=N
En het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)
Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=N
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=N
Ook hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=N
Tot zover!
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=NEn het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=NEn er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=NOok hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=NTot zover!
Verwerkt.
Herhaling
BAG import verzoeken
In gebruik
Grasweg 16 b Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80577#map=17/52.86158/4.80577
Sloop/bouw gestart
Stationsweg 19/21 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86736&mlon=4.81245#map=19/52.86736/4.81245
Opnieuw aub
Muntenerf 18 t/m 21 Breezand
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.87254&mlon=4.79971#map=19/52.87254/4.79971
Bouw gestart
van Ewijcksvaart 23 Anna Paulowna + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88381&mlon=4.87485#map=19/52.88381/4.87485
Bouw gestart
Schootsvel 6 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76051&mlon=5.09290#map=18/52.76051/5.09290
Mijn dank!
En we ploeteren voort…
Hier een aantal verzoeken voor import in de hoofdstad van Nederland.
Importeren adrespunten Revaleiland 345-492 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/way/680945863#map=17/52.39387/4.88399&layers=N
Opnieuw importeren Revaleiland 500 Amsterdam (ik zie twee polygonen in BAG staan, gebouw heeft vorm van het onderliggende polygoon)
https://www.openstreetmap.org/way/680945864#map=18/52.39454/4.88197&layers=N
Memeleiland 1-170 Amsterdam (al staan die adrespunten wel irritant over elkaar heen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39235/4.88163&layers=N
Narva-eiland 150-272 Amsterdam (ook deze adrespunten zijn een beetje rommelig, heb een melding gedaan via Verbeterdekaart)
Bouw is gestart: https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39374/4.88251&layers=N
Waarvoor dank!