keesm
(Keesm)
September 11, 2019, 5:05pm
6343
Buiten gespot: bouwactiviteiten aan de gang, gaarne BAG-import.
Blanckestijn 11 Meteren (gem. Geldermalsen)
https://osm.org/go/0EvwGIkXJ–?layers=N&m=
Zal de wegen nog aanpassen en naam geven.
Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368565
Eventueel te veel geïmporteerde aub zelf verwijderen!
Lachgast:
Volgaarne dit object ook “exporteren”: het gesloopte postkantoor op Huesmolen 223 in Hoorn. Ik weet namelijk niet of daar al iets voor in de plaats komt.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65730/5.05548&layers=N
Waarvoor dank!
1e herziening: De adrespunten in het winkelcentrum lijken ook niet te kloppen (staan midden op straat). Ik zal dat handmatig herstellen adhv de bag-viewer.
2e herziening:
Ik heb wat fouten gespot, die mogelijk bag-import vereisen. Adrespunten zijn mogelijk toch te begrijpen. Het voert te ver die hier te bespreken. Zal ze nu als opmerking bij de kaart plaatsen. Kan zijn dat het hele winkelcentrum opnieuw ingelezen moet worden.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368622
Ik heb het gebouw verwijdered, maar dat had je ook zelf kunnen doen; daar is geen BAG-import voor nodig.
Adresssen en winkels kun je inderdaad zelf naar bevinden corrigeren!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368679 ; de panden westelijk ervan staan denk ik verkeerd in de BAG (nog niet ingemeten) lokatie op basis van PDOK luchtfoto door de vries is denkelijk beter.
En https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368753
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368970
Tevens wat aan panden vastgemaakte landuse gecorrigeerd.
FrankOverman
(Frank Overman)
September 13, 2019, 4:41pm
6351
FrankOverman
(Frank Overman)
September 13, 2019, 4:50pm
6352
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477
Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74447524
FrankOverman
(Frank Overman)
September 14, 2019, 6:11pm
6356
eggie
(Eggie)
September 14, 2019, 6:54pm
6357
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
jb54osm
(Jb54osm)
September 14, 2019, 9:32pm
6358
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan
Sander_H
(Sander H)
September 15, 2019, 3:31pm
6359
Staan er op
eggie:
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
Link was kapot, maar toch gevonden.
Lachgast
(Luciën)
September 16, 2019, 8:59am
6360
Tot mijn verbazing waren ze hier aan het bouwen, tussen de sporen in aan de Johan Huizingalaan 803 in A’dam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.34077/4.83430&layers=N
En het staat nu nog ingetekend als bouwterrein, maar wellicht kunnen we gezien de gevorderde bouw de contouren al op de kaart zetten van het SugarCity Plaza in Halfweg:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38542/4.74013&layers=N
(Wie heeft die straatnaam gekozen?)
Er lijken ook wat straatnamen te ontbreken in het Huis Zwanenburg, zoals de Kristalpromenade
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.38506/4.74657&layers=N
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.
Graag ook importeren:
Houtrijkstraat 44-75 in Halfweg (twee apartementengebouwen). Straatnaam zal ik even wijzigen naar Houtrijkstraat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.38199/4.75794&layers=N
Ook hier zijn de werkzaamheden vergevorderd/klaar
Leeuwendalersweg / Meimorgenstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37954/4.83955&layers=N
En ook de Elfendansstraat/Akbarstraat, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.37923/4.84102&layers=N
Tot zover!