Volgaarne dit object ook “exporteren”: het gesloopte postkantoor op Huesmolen 223 in Hoorn. Ik weet namelijk niet of daar al iets voor in de plaats komt.
1e herziening: De adrespunten in het winkelcentrum lijken ook niet te kloppen (staan midden op straat). Ik zal dat handmatig herstellen adhv de bag-viewer.
2e herziening:
Ik heb wat fouten gespot, die mogelijk bag-import vereisen. Adrespunten zijn mogelijk toch te begrijpen. Het voert te ver die hier te bespreken. Zal ze nu als opmerking bij de kaart plaatsen. Kan zijn dat het hele winkelcentrum opnieuw ingelezen moet worden.
Buiten gespot: bouwactiviteiten aan de gang, gaarne BAG-import.
Blanckestijn 11 Meteren (gem. Geldermalsen) https://osm.org/go/0EvwGIkXJ–?layers=N&m=
Zal de wegen nog aanpassen en naam geven.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368679; de panden westelijk ervan staan denk ik verkeerd in de BAG (nog niet ingemeten) lokatie op basis van PDOK luchtfoto door de vries is denkelijk beter.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan. https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
En er leek daar tussenin inmiddels ook wat van start gegaan te zijn (Haarlemmerstraatweg 13E-L), maar op het recentste satellietbeeld (juli) zie je eigenlijk helemaal niks behalve braakliggend terrein.