Verzoek tijdelijk onderwijsgebouw Zernikelaan Groningen https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.24850/6.52889 BAG PAND: 0014100040018652 terugmelding gedaan m.b.t. onjuiste status
Overige ontbrekende panden op het Entrance terrein kunnen ook geimporteerd worden
Volgaarne dit object ook “exporteren”: het gesloopte postkantoor op Huesmolen 223 in Hoorn. Ik weet namelijk niet of daar al iets voor in de plaats komt.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65730/5.05548&layers=N
Waarvoor dank!
1e herziening: De adrespunten in het winkelcentrum lijken ook niet te kloppen (staan midden op straat). Ik zal dat handmatig herstellen adhv de bag-viewer.
2e herziening:
Ik heb wat fouten gespot, die mogelijk bag-import vereisen. Adrespunten zijn mogelijk toch te begrijpen. Het voert te ver die hier te bespreken. Zal ze nu als opmerking bij de kaart plaatsen. Kan zijn dat het hele winkelcentrum opnieuw ingelezen moet worden.
BAG import verzoek
Survey/bouw gestart.
Microsoft bij Agriport 570 Middenmeer
1911100000586667
1911100000586666
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7613&mlon=5.0393#map=15/52.7613/5.0393&layers=N
Bouw gestart
Tussenweg 19 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7890&mlon=5.0285#map=16/52.7890/5.0285
Bouw gestart
Wagenpad 6 a Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77938&mlon=5.05441#map=17/52.77938/5.05441
Mijn dank!
Buiten gespot: bouwactiviteiten aan de gang, gaarne BAG-import.
Blanckestijn 11 Meteren (gem. Geldermalsen)
https://osm.org/go/0EvwGIkXJ–?layers=N&m=
Zal de wegen nog aanpassen en naam geven.
Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368565
Eventueel te veel geïmporteerde aub zelf verwijderen!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368622
Ik heb het gebouw verwijdered, maar dat had je ook zelf kunnen doen; daar is geen BAG-import voor nodig.
Adresssen en winkels kun je inderdaad zelf naar bevinden corrigeren!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368679; de panden westelijk ervan staan denk ik verkeerd in de BAG (nog niet ingemeten) lokatie op basis van PDOK luchtfoto door de vries is denkelijk beter.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368970
Tevens wat aan panden vastgemaakte landuse gecorrigeerd.
BAG import verzoeken
In gebruik
Grasweg 16 b Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80577#map=17/52.86158/4.80577
Sloop/bouw gestart
Stationsweg 19/21 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86736&mlon=4.81245#map=19/52.86736/4.81245
Opnieuw aub
Muntenerf 18 t/m 21 Breezand
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.87254&mlon=4.79971#map=19/52.87254/4.79971
Bouw gestart
van Ewijcksvaart 23 Anna Paulowna + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88381&mlon=4.87485#map=19/52.88381/4.87485
Bouw gestart
Schootsvel 6 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76051&mlon=5.09290#map=18/52.76051/5.09290
Mijn dank!
Even wat binnendoor gereden, aub import:
De Vendelier 18+20 Netersel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40340&mlon=5.20315#map=19/51.40340/5.20315
Met dank
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477
Met dank!
Martin Borsje: FrankOverman:Hier is/wordt gesloopt: aub de nieuwe school in Gilze importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54128&mlon=4.94418#map=19/51.54128/4.94418&layers=N
Met dank!Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
FrankOverman: Martin Borsje:Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368467
Gaarne zelf tags aanpassen/aanvullen.
Oeps, het gesloopte schoolgebouw was weer teruggezet, dat ik al verwijderd had: ik heb net changeset 74368467 reverted.
AUB dit gebouw importeren bovenin het construction gebied:
ID 0784100000022477Met dank!
Oeps; het staat nog in de BAG. Doe jij een terugmelding?
Haha, jaja: BAG00047949
BAG import verzoeken:
Julianadorp
Adres toevoegen:
Koningin Máximalaan 40 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89523&mlon=4.75502#map=19/52.89523/4.75502
Bouw gestart:
Koningsbrink 9 / 11 / 21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89424&mlon=4.75867#map=19/52.89424/4.75867
Bouw gestart
Notenhout 48 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88435&mlon=4.75501#map=19/52.88435/4.75501
Mijn dank!
AUB import:
Hein Jordansstraat 26 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66920&mlon=5.03781#map=19/51.66920/5.03781
En het nieuwe gebouw (niet het oude):
Burgemeester Verleghstraat 1 Waalwijk
ID 0867100000043554
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.68450&mlon=5.05324#map=19/51.68450/5.05324
Oosteind 9 Sprang-Capelle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67118&mlon=5.05939#map=18/51.67118/5.05939
Met dank weer!
Stond even in het verkeerde draadje
Graag herimport Lithograaf 1 en 11 in Duiven. Nieuwe mapper tekent de gebouwen zelf in, maar reageert helaas niet. Overigens wel netjes gedaan.
https://www.openstreetmap.org/changeset … 36/6.01342
BVD
Eggie
De nieuwbouw-villa op Park Vronesteyn 24, Voorburg is boven de grond.
Daarom graag BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07547/4.38131
B.v.d.
Jan