Import mislukt, de contour uit de BAG bevat allerlei crossing lijnen en ik heb geen idee hoe je daar nog iets van kunt bakken. Als je zelf wilt puzzelen/knutselen, dan kan ik hem wel importeren
Volgaarne dit object ook “exporteren”: het gesloopte postkantoor op Huesmolen 223 in Hoorn. Ik weet namelijk niet of daar al iets voor in de plaats komt.
1e herziening: De adrespunten in het winkelcentrum lijken ook niet te kloppen (staan midden op straat). Ik zal dat handmatig herstellen adhv de bag-viewer.
2e herziening:
Ik heb wat fouten gespot, die mogelijk bag-import vereisen. Adrespunten zijn mogelijk toch te begrijpen. Het voert te ver die hier te bespreken. Zal ze nu als opmerking bij de kaart plaatsen. Kan zijn dat het hele winkelcentrum opnieuw ingelezen moet worden.
Buiten gespot: bouwactiviteiten aan de gang, gaarne BAG-import.
Blanckestijn 11 Meteren (gem. Geldermalsen) https://osm.org/go/0EvwGIkXJ–?layers=N&m=
Zal de wegen nog aanpassen en naam geven.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=74368679; de panden westelijk ervan staan denk ik verkeerd in de BAG (nog niet ingemeten) lokatie op basis van PDOK luchtfoto door de vries is denkelijk beter.