oczywiście podlaskie tzw. literówka, na pierwszy ogień bo mamy najmniej pracy, ale trzeba będzie się zastanowić co z tymi gdzie już jest sporo obiektów naniesionych
Dane dla Podlaskiego są przygotowane i czekają na sprawdzenie. Wyfiltrowałem te pomniki które już są w OSM - szt. 1 reszta powinna zostać zassana jak tylko koledzy i koleżanki posprawdzają
Jak ktoś chetny do ekipy sprawdzającej to zapraszam (github)
Dane z opolskiego znalazły się w OSM. Musiałem także poprawić podlaskie, bo w trakcie pracy kilka błędów sie pojawiło. Ale z każdym województwem idzie lepiej
A naprawdę chcemy wrzucać w pole name np. *„Ireny Zajączkiewicz Dudkowej” *dla 40 drzew ?
Ja wiem, że w bazie CRFOP stoi Nazwa: Ireny Zajączkiewicz Dudkowej, ale to chyba nie jest tożsame z OSM-owym rozumieniem name ?
Wątek jest tutaj od kilku ładnych miesięcy. Zapraszam wszytkich do pomocy w tym ugryzienia tematu z wiki - zapraszałem Mateusza do pomocy zero odpowiedzi. Pomoc mile widziana, samemu trudno ogarnąć tyle spraw na raz.
1.“You must register your permissions and project by adding a line to the table at Import/Catalogue.”
2.“You must subscribe to the imports mailing list and post a review of your import to imports@openstreetmap.org.”
3.“You must use a dedicated user account.”
Zwracam uwagę na 3. - "Create a new user for the import. You must not use your standard OSM user account. " “Not complying to this rule is one of the reasons that could lead to your account be temporarily blocked by the DWG”
Dzięki za link do repo - wrzuciłem dwie sprawy na początek na https://github.com/openstreetmap-polska/CRFOP/issues (mam nadzieję że to OK miejsce na to - chodzi o uzupełnienie samego repo) i otworzyłem PR który poprawia jeden z problemów.