GisDay 2019

Jak pewnie wiecie większość (wszystkie?) uczelnie szkolące w zakresie nauk o ziemi organizują corocznie GIS-day. Dzisiaj otrzymałem pierwsze zaproszenie. Każdego roku mamy ten sam 'problem (chciałbym mieć tylko takie problemy) mianowicie, że jest więcej zaproszeń niż osób mogących je obsłużyć… Z tego powodu prośba - jeśli mamy na grupie osoby które są, lub mają kontakt z ewentualnymi organizatorami tych wydarzeń, proszę o kontakt żebyśmy mogli jakoś z wyprzedzeniem się przygotować. Z drugiej strony proszę o kontakt również osoby, które czują się na siłach wygłosić jakąś prelekcję i/lub przeprowadzić jakieś warsztaty (+ewentualny zakres lub temat). GIS-day to świetna okazja, żeby zarazić kolejne osoby ideą OSM - wykorzystajmy ją możliwie najlepiej.

Rozpiska (będę na bieżąco edytował):

Lublin - UMCS - Jendrusk (mamy zaproszenie - w trakcie ustalania warunków)
Poznań - UAM - Olga|Yanosik + Szydzio (mamy zaproszenie - w trakcie ustalania)
Łódź - ??? - Cristoffs (jeszcze się nic nie dzieje ale Włodek jest w kontakcie z uczelnią)
Trójmiasto - ??? - RicoElectrico (Michał ogarnia która uczelnia coś organizuje i będzie się wbijał)

Wcześniej.
W dniach 17 i 18 września 2019 r. w Krakowie odbędzie się XLII Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna pod hasłem “Generalizacja map w technologii cyfrowej”.
http://www.gisplay.pl/konferencje/136-konferencje/7915-xlii-ogolnopolska-konferencja-kartograficzna.html

Ooo… Świetnie Władek - dzięki za cynk… Z tego co widzę to:

Tematycznie się łapiemy, a z PTG mamy kontakt - zaraz ruszę temat żeby się tam wprosić :slight_smile:

EDIT:

Wczytałem się w szczegóły i chyba nic z tego - zgłoszenia referatów były do końca maja… Samo uczestnictwo nic nam nie wnosi bo chodzi o to żeby promować a nie słuchać jak inni promują… do tego koszt uczestnictwa to 500zł - nie odniosę tego do budżetu stowarzyszenia żeby się nie kompromitować :slight_smile:
Zobaczymy co zdziała Cristoffs, ale marne szanse…