Geïmporteerd
Bouwactiviteit gespot, gaarne BAG-import:
Distributiecentrum (DC Wildeman) te Zaltbommel
Doornepol 11 en 13
https://osm.org/go/0EvO_nU0l-?layers=N&m=
Weg Doornepol zelf is wat veranderd, pas ik zo aan. Landuse doe ik wat later.
Alvast bedankt!
Bouwactiviteit van een landhuis gespot:
Kaalakkerstraat 17 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvlQQBNE-?layers=N&m=
Alvast bedankt
Ik heb eea wat nog op bouwvergunning staat, geïmporteerd
Dank weer, Dick!
Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286
En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907
En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963
Met dank!
Bouwactiviteit gespot, gaarne BAG-import:
Distributiecentrum (DC Wildeman) te Zaltbommel
Doornepol 11 en 13
https://osm.org/go/0EvO_nU0l-?layers=N&m=Weg Doornepol zelf is wat veranderd, pas ik zo aan. Landuse doe ik wat later.
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Bouwactiviteit van een landhuis gespot:
Kaalakkerstraat 17 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvlQQBNE-?layers=N&m=Alvast bedankt
Geïmporteerd
Ja sorry, ik ben mijn aantekeningen aan het doorwerken (ik denk ik verder geen import heb op dit moment):
New import, net oude gebouw verwijderd:
Hofstade Alphen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.48302&mlon=4.95433#map=19/51.48302/4.95433
Met dank weer!
Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963Met dank!
Volgens mij heb ik alles geïmporteerd
FrankOverman:Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963Met dank!
Volgens mij heb ik alles geïmporteerd
Bedankt Dick !
Ja sorry, ik ben mijn aantekeningen aan het doorwerken (ik denk ik verder geen import heb op dit moment):
New import, net oude gebouw verwijderd:
Hofstade Alphen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.48302&mlon=4.95433#map=19/51.48302/4.95433Met dank weer!
Geeft niets, u vraagt, wij draaien Geïmporteerd
BAG import verzoek
Ursem
Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 92 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63632&mlon=4.90791#map=19/52.63632/4.90791
Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 33 A/B/C Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63610&mlon=4.90123#map=19/52.63610/4.90123
Bouw gestart
Noorddijkerweg 9 A t/m T Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62835&mlon=4.89060#map=19/52.62835/4.89060
Mijn dank!
BAG import verzoek
Ursem
Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 92 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63632&mlon=4.90791#map=19/52.63632/4.90791Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 33 A/B/C Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63610&mlon=4.90123#map=19/52.63610/4.90123Bouw gestart
Noorddijkerweg 9 A t/m T Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62835&mlon=4.89060#map=19/52.62835/4.89060Mijn dank!
Geïmporteerd
Graag update nieuwbouw Wellantcollege Groenezoom 398 Dordrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80549/4.70356
BVD,
Eggie
Graag update nieuwbouw Wellantcollege Groenezoom 398 Dordrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80549/4.70356BVD,
Eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73767393
Gaarne zelf paden, overlap etc. aanpassen
Martin bedankt… in de volgende fase gaat het oude gebouw tegen de vlakte… Het is nu nog een puinhoop…
Graag het Suikerterrein in Groningen bijwerken: aantal panden bijgekomen, aantal contouren gewijzigd. Betreft hele gebied gemarkeerd als ‘brownfield’ en aan NO-kant nog vier panden in ‘residential’ deel (nrs. 1A t/m 1D).
Iets westelijker nog een ander nieuw pand: Suikerlaan 51.
Herhaling
Bag import-verzoek
Survey/nieuwbouw gestart:
Heereweg 193 Schoorl + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71513&mlon=4.67826#map=19/52.71513/4.67826
Heereweg 84/86 Schoorl
J.A. Rädeckerweg 52 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70807&mlon=4.69119#map=19/52.70807/4.69119
Opnieuw plaatsen aub
Dorpsstraat 1/1A Obdam
Kwakelweg 2/2A/5 Hensbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66547&mlon=4.89382#map=19/52.66547/4.89382
Ontbreekt
1598100000025690 bij Dorpsweg 7 Hensbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66434&mlon=4.89269#map=19/52.66434/4.89269
Opnieuw aub
1598100000025678 bij Dorpsweg 11 a Hensbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66345&mlon=4.89136#map=19/52.66345/4.89136
Dank u!
Graag het Suikerterrein in Groningen bijwerken: aantal panden bijgekomen, aantal contouren gewijzigd. Betreft hele gebied gemarkeerd als ‘brownfield’ en aan NO-kant nog vier panden in ‘residential’ deel (nrs. 1A t/m 1D).
Iets westelijker nog een ander nieuw pand: Suikerlaan 51.