Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
dvdhoven: FrankOverman:Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Bedankt, ik bedoelde alle huizen in dit blok, aan de Zevenaarstraat, Zoelenerf, Zevenbergenstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57205&mlon=4.98849#map=18/51.57205/4.98849
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99005#map=18/51.57185/4.99005
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99059#map=18/51.57185/4.99059Met dank weer!
Volgens mij is nu alles geïmporteerd
Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
Haha, die link van Martin naar Achavi had te maken met mijn verzoek van 23/8 wat inmiddels gedaan is (en meer dan dat, ook correcties van eerdere bag-import zijn uitgevoerd zie ik), inderdaad in Zaltbommel.
Bouwactiviteit gespot, gaarne BAG-import:
Distributiecentrum (DC Wildeman) te Zaltbommel
Doornepol 11 en 13
https://osm.org/go/0EvO_nU0l-?layers=N&m=
Weg Doornepol zelf is wat veranderd, pas ik zo aan. Landuse doe ik wat later.
Alvast bedankt!
Bouwactiviteit van een landhuis gespot:
Kaalakkerstraat 17 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvlQQBNE-?layers=N&m=
Alvast bedankt
Martin Borsje: Jillis Eikelenboom:Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
Ik heb eea wat nog op bouwvergunning staat, geïmporteerd
Dank weer, Dick!
Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286
En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907
En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963
Met dank!
Bouwactiviteit gespot, gaarne BAG-import:
Distributiecentrum (DC Wildeman) te Zaltbommel
Doornepol 11 en 13
https://osm.org/go/0EvO_nU0l-?layers=N&m=Weg Doornepol zelf is wat veranderd, pas ik zo aan. Landuse doe ik wat later.
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Bouwactiviteit van een landhuis gespot:
Kaalakkerstraat 17 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvlQQBNE-?layers=N&m=Alvast bedankt
Geïmporteerd
Ja sorry, ik ben mijn aantekeningen aan het doorwerken (ik denk ik verder geen import heb op dit moment):
New import, net oude gebouw verwijderd:
Hofstade Alphen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.48302&mlon=4.95433#map=19/51.48302/4.95433
Met dank weer!
Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963Met dank!
Volgens mij heb ik alles geïmporteerd
FrankOverman:Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963Met dank!
Volgens mij heb ik alles geïmporteerd
Bedankt Dick !
Ja sorry, ik ben mijn aantekeningen aan het doorwerken (ik denk ik verder geen import heb op dit moment):
New import, net oude gebouw verwijderd:
Hofstade Alphen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.48302&mlon=4.95433#map=19/51.48302/4.95433Met dank weer!
Geeft niets, u vraagt, wij draaien Geïmporteerd
BAG import verzoek
Ursem
Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 92 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63632&mlon=4.90791#map=19/52.63632/4.90791
Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 33 A/B/C Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63610&mlon=4.90123#map=19/52.63610/4.90123
Bouw gestart
Noorddijkerweg 9 A t/m T Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62835&mlon=4.89060#map=19/52.62835/4.89060
Mijn dank!
BAG import verzoek
Ursem
Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 92 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63632&mlon=4.90791#map=19/52.63632/4.90791Sloop/nieuwbouw
Noorddijkerweg 33 A/B/C Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63610&mlon=4.90123#map=19/52.63610/4.90123Bouw gestart
Noorddijkerweg 9 A t/m T Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62835&mlon=4.89060#map=19/52.62835/4.89060Mijn dank!
Geïmporteerd
Graag update nieuwbouw Wellantcollege Groenezoom 398 Dordrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80549/4.70356
BVD,
Eggie
Graag update nieuwbouw Wellantcollege Groenezoom 398 Dordrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80549/4.70356BVD,
Eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73767393
Gaarne zelf paden, overlap etc. aanpassen
Martin bedankt… in de volgende fase gaat het oude gebouw tegen de vlakte… Het is nu nog een puinhoop…