Heb het gedaan.
Staan niet alle even goed in de BAG; veel meldingen over crossing buildings etc.
Kun je naar eigen inzicht corrigeren.
Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073
En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205
En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901
Met dank
Kan 1 van de BAG specialisten hier naar kijken aub:
https://www.openstreetmap.org/note/1899433#map=19/52.14555/4.39428
Er staan wat verwarrende lijnen in OSM en in ieder geval rendert het bovengrondse deel van het gebouw niet.
Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Kan 1 van de BAG specialisten hier naar kijken aub:
https://www.openstreetmap.org/note/1899433#map=19/52.14555/4.39428Er staan wat verwarrende lijnen in OSM en in ieder geval rendert het bovengrondse deel van het gebouw niet.
Aan De Statie in Bergen op Zoom lijkt er wat misgegaan te zijn bij een BAG import: de huisnummers van de nieuwe appartementen staan er wel maar op de plek van het gebouw staat nog de oude schuur/loods getekend.
Gaarne herimport, dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.49748/4.29652
Aan De Statie in Bergen op Zoom lijkt er wat misgegaan te zijn bij een BAG import: de huisnummers van de nieuwe appartementen staan er wel maar op de plek van het gebouw staat nog de oude schuur/loods getekend.
Gaarne herimport, dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.49748/4.29652
Denk dat het zo goed is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73724371
FrankOverman:Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Bedankt, ik bedoelde alle huizen in dit blok, aan de Zevenaarstraat, Zoelenerf, Zevenbergenstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57205&mlon=4.98849#map=18/51.57205/4.98849
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99005#map=18/51.57185/4.99005
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99059#map=18/51.57185/4.99059
Met dank weer!
Jillis Eikelenboom:Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.
Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
dvdhoven: FrankOverman:Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Bedankt, ik bedoelde alle huizen in dit blok, aan de Zevenaarstraat, Zoelenerf, Zevenbergenstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57205&mlon=4.98849#map=18/51.57205/4.98849
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99005#map=18/51.57185/4.99005
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99059#map=18/51.57185/4.99059Met dank weer!
Volgens mij is nu alles geïmporteerd
Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
Haha, die link van Martin naar Achavi had te maken met mijn verzoek van 23/8 wat inmiddels gedaan is (en meer dan dat, ook correcties van eerdere bag-import zijn uitgevoerd zie ik), inderdaad in Zaltbommel.
Bouwactiviteit gespot, gaarne BAG-import:
Distributiecentrum (DC Wildeman) te Zaltbommel
Doornepol 11 en 13
https://osm.org/go/0EvO_nU0l-?layers=N&m=
Weg Doornepol zelf is wat veranderd, pas ik zo aan. Landuse doe ik wat later.
Alvast bedankt!
Bouwactiviteit van een landhuis gespot:
Kaalakkerstraat 17 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvlQQBNE-?layers=N&m=
Alvast bedankt
Martin Borsje: Jillis Eikelenboom:Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
Ik heb eea wat nog op bouwvergunning staat, geïmporteerd
Dank weer, Dick!
Deze had ik nog in Oosterhout: ik heb zoveel losse woningen te importeren dat ik maar verzoek alles in deze ‘construction’ hoek te importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64877&mlon=4.82286#map=18/51.64877/4.82286
En deze iets verderop:
Klinknagel 3 Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65288&mlon=4.82907#map=18/51.65288/4.82907
En nr 6 is verdwenen(?), pls re-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65267&mlon=4.82963#map=18/51.65267/4.82963
Met dank!
Bouwactiviteit gespot, gaarne BAG-import:
Distributiecentrum (DC Wildeman) te Zaltbommel
Doornepol 11 en 13
https://osm.org/go/0EvO_nU0l-?layers=N&m=Weg Doornepol zelf is wat veranderd, pas ik zo aan. Landuse doe ik wat later.
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Bouwactiviteit van een landhuis gespot:
Kaalakkerstraat 17 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvlQQBNE-?layers=N&m=Alvast bedankt
Geïmporteerd