Ja, ik stel voor revert en het grote gebouw importeren; dan trek ik hem verder door daarna met jouw voorstel op building:part. Mooi
Gedaan…
Denk dat dit het is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73636226
Ja dat is het, bedankt, je bent alleen die paar huisjes op de holtwiklanden vergeten
Jan Westerhof: Martin Borsje:Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Dat heb ik nu weggehaald!
Nu dan wel goed?
De Timmerwerkplaats is nu wel goed. De Lasloods bevat in de BAG de adresnodes NDSM-plein 1 en 5 dubbel. Dat snap ik niet. Is dat een fout in de BAG?
Nog wat verzoekjes die ik nog had liggen:
Reitse Hoevenstraat 4 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57477&mlon=5.06414#map=19/51.57477/5.06414
Spoorakkerweg 10, 12 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60764&mlon=5.15872#map=19/51.60764/5.15872
Met dank!
Nog wat verzoekjes die ik nog had liggen:
Reitse Hoevenstraat 4 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57477&mlon=5.06414#map=19/51.57477/5.06414Spoorakkerweg 10, 12 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60764&mlon=5.15872#map=19/51.60764/5.15872Met dank!
Verwerkt
Goedendag
Ik denk dat dit verzoek over het hoofd gezien is.
Bij voorbaat dank.
Graag importeren:
Blijmarkt 15 Zwolle, plus achterliggende gebouwen op Papenstraat.
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51077/6.09122
Bagviewer: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=202782.10683091&geometry.y=502780.87590728&zoomlevel=7&objectId=0193100000073136&detailsObjectId=0193010000103043
Martin Borsje:Denk dat dit het is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73636226
Ja dat is het, bedankt, je bent alleen die paar huisjes op de holtwiklanden vergeten
Staan er nu; hoewel de oude (gesloopte?) nog steeds in de BAG stonden. Ik heb die weggeheaald.
Goedendag
Ik denk dat dit verzoek over het hoofd gezien is.
Bij voorbaat dank. Marcel Pol:Graag importeren:
Blijmarkt 15 Zwolle, plus achterliggende gebouwen op Papenstraat.
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51077/6.09122
Bagviewer: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=202782.10683091&geometry.y=502780.87590728&zoomlevel=7&objectId=0193100000073136&detailsObjectId=0193010000103043
Heb het gedaan.
Staan niet alle even goed in de BAG; veel meldingen over crossing buildings etc.
Kun je naar eigen inzicht corrigeren.
Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073
En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205
En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901
Met dank
Kan 1 van de BAG specialisten hier naar kijken aub:
https://www.openstreetmap.org/note/1899433#map=19/52.14555/4.39428
Er staan wat verwarrende lijnen in OSM en in ieder geval rendert het bovengrondse deel van het gebouw niet.
Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Kan 1 van de BAG specialisten hier naar kijken aub:
https://www.openstreetmap.org/note/1899433#map=19/52.14555/4.39428Er staan wat verwarrende lijnen in OSM en in ieder geval rendert het bovengrondse deel van het gebouw niet.
Aan De Statie in Bergen op Zoom lijkt er wat misgegaan te zijn bij een BAG import: de huisnummers van de nieuwe appartementen staan er wel maar op de plek van het gebouw staat nog de oude schuur/loods getekend.
Gaarne herimport, dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.49748/4.29652
Aan De Statie in Bergen op Zoom lijkt er wat misgegaan te zijn bij een BAG import: de huisnummers van de nieuwe appartementen staan er wel maar op de plek van het gebouw staat nog de oude schuur/loods getekend.
Gaarne herimport, dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.49748/4.29652
Denk dat het zo goed is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73724371
FrankOverman:Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Bedankt, ik bedoelde alle huizen in dit blok, aan de Zevenaarstraat, Zoelenerf, Zevenbergenstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57205&mlon=4.98849#map=18/51.57205/4.98849
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99005#map=18/51.57185/4.99005
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99059#map=18/51.57185/4.99059
Met dank weer!
Jillis Eikelenboom:Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.
Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
dvdhoven: FrankOverman:Hier wordt verbouwd, het oude gebouw heb ik net weggehaald: AUB import 2x gebouw:
Bavelseweg Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54802&mlon=4.89073#map=19/51.54802/4.89073En her-import graag:
Hespelpad, Dongen: 0766100000128238
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61610&mlon=4.91205#map=18/51.61610/4.91205En importeer aub de rest van dit blok nieuwbouw, aan de onderkant:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57174&mlon=4.98901#map=17/51.57174/4.98901Met dank
Geïmporteerd
Bedankt, ik bedoelde alle huizen in dit blok, aan de Zevenaarstraat, Zoelenerf, Zevenbergenstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57205&mlon=4.98849#map=18/51.57205/4.98849
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99005#map=18/51.57185/4.99005
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57185&mlon=4.99059#map=18/51.57185/4.99059Met dank weer!
Volgens mij is nu alles geïmporteerd
Dat is iets in Zaltbommel. In Den Bosch op de aangegeven locatie is nog niks gewijzigd.
Haha, die link van Martin naar Achavi had te maken met mijn verzoek van 23/8 wat inmiddels gedaan is (en meer dan dat, ook correcties van eerdere bag-import zijn uitgevoerd zie ik), inderdaad in Zaltbommel.