Verzoek BAG-import
Bouw gestart / Oosthuizen
Het Lien 1 t/m 24 Oosthuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56483&mlon=4.99089#map=18/52.56483/4.99089
Bouw gestart/Spanbroek
H.J.M. Keijzerlaan 25 Spanbroek
Floris van Noordwijklaan 26 Spanbroek
A. Commandeurlaan 24/26/32/34 Spanbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70178&mlon=4.95970#map=17/52.70177/4.95971
Mijn dank!
Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73691018
Wat overlappende gebouwen weggehaald (layer 4); kijk maar of er wat ontbreekt.
OK Martin, tnx voor de snelle service!
Verzoek: is het makkelijk om die layer4 gebouwen terug te halen: dat zijn de gebouw namen voor mensen die de weg zoeken in ASML:
bv ‘ASML 6E’.
Met dank weer!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingen…
Zeg het maar!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingen…
Zeg het maar!
Ja, ik stel voor revert en het grote gebouw importeren; dan trek ik hem verder door daarna met jouw voorstel op building:part. Mooi
Ja dat is het, bedankt, je bent alleen die paar huisjes op de holtwiklanden vergeten
De Timmerwerkplaats is nu wel goed. De Lasloods bevat in de BAG de adresnodes NDSM-plein 1 en 5 dubbel. Dat snap ik niet. Is dat een fout in de BAG?
Marcel_Pol
(Marcel Pol)
August 24, 2019, 8:39pm
6206
Goedendag
Ik denk dat dit verzoek over het hoofd gezien is.
Bij voorbaat dank.
Staan er nu; hoewel de oude (gesloopte?) nog steeds in de BAG stonden. Ik heb die weggeheaald.
Heb het gedaan.
Staan niet alle even goed in de BAG; veel meldingen over crossing buildings etc.
Kun je naar eigen inzicht corrigeren.
Leo_Slager
(Leo Slager)
August 25, 2019, 1:04pm
6210
Kan 1 van de BAG specialisten hier naar kijken aub:
https://www.openstreetmap.org/note/1899433#map=19/52.14555/4.39428
Er staan wat verwarrende lijnen in OSM en in ieder geval rendert het bovengrondse deel van het gebouw niet.