Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Bouwactiviteiten gespot, gaarne BAG-import:
Zaltbommel, Jip en Jannekelaan: blokken met nrs. 127-189; 191-197; 199-225
https://osm.org/go/0EvO5Bs8A?layers=N&m=
alvast bedankt!
(landuse pas ik nog wel aan)
Dat heb ik nu weggehaald!
Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.
Verzoek BAG-import
Bouw gestart / Oosthuizen
Het Lien 1 t/m 24 Oosthuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56483&mlon=4.99089#map=18/52.56483/4.99089
Bouw gestart/Spanbroek
H.J.M. Keijzerlaan 25 Spanbroek
Floris van Noordwijklaan 26 Spanbroek
A. Commandeurlaan 24/26/32/34 Spanbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70178&mlon=4.95970#map=17/52.70177/4.95971
Mijn dank!
Martin Borsje: Jan Westerhof:Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Dat heb ik nu weggehaald!
Nu dan wel goed?
Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.
Verzoek BAG-import
Bouw gestart / Oosthuizen
Het Lien 1 t/m 24 Oosthuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56483&mlon=4.99089#map=18/52.56483/4.99089Bouw gestart/Spanbroek
H.J.M. Keijzerlaan 25 Spanbroek
Floris van Noordwijklaan 26 Spanbroek
A. Commandeurlaan 24/26/32/34 Spanbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70178&mlon=4.95970#map=17/52.70177/4.95971Mijn dank!
Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!
Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73691018
Wat overlappende gebouwen weggehaald (layer 4); kijk maar of er wat ontbreekt.
FrankOverman:Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73691018
Wat overlappende gebouwen weggehaald (layer 4); kijk maar of er wat ontbreekt.
OK Martin, tnx voor de snelle service!
Verzoek: is het makkelijk om die layer4 gebouwen terug te halen: dat zijn de gebouw namen voor mensen die de weg zoeken in ASML:
bv āASML 6Eā.
Met dank weer!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingenā¦
Zeg het maar!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingenā¦Zeg het maar!
Ja, ik stel voor revert en het grote gebouw importeren; dan trek ik hem verder door daarna met jouw voorstel op building:part. Mooi
Martin Borsje:Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingenā¦Zeg het maar!
Ja, ik stel voor revert en het grote gebouw importeren; dan trek ik hem verder door daarna met jouw voorstel op building:part. Mooi
Gedaanā¦
Denk dat dit het is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73636226
Ja dat is het, bedankt, je bent alleen die paar huisjes op de holtwiklanden vergeten
Jan Westerhof: Martin Borsje:Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Dat heb ik nu weggehaald!
Nu dan wel goed?
De Timmerwerkplaats is nu wel goed. De Lasloods bevat in de BAG de adresnodes NDSM-plein 1 en 5 dubbel. Dat snap ik niet. Is dat een fout in de BAG?
Nog wat verzoekjes die ik nog had liggen:
Reitse Hoevenstraat 4 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57477&mlon=5.06414#map=19/51.57477/5.06414
Spoorakkerweg 10, 12 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60764&mlon=5.15872#map=19/51.60764/5.15872
Met dank!
Nog wat verzoekjes die ik nog had liggen:
Reitse Hoevenstraat 4 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57477&mlon=5.06414#map=19/51.57477/5.06414Spoorakkerweg 10, 12 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60764&mlon=5.15872#map=19/51.60764/5.15872Met dank!
Verwerkt
Goedendag
Ik denk dat dit verzoek over het hoofd gezien is.
Bij voorbaat dank.
Graag importeren:
Blijmarkt 15 Zwolle, plus achterliggende gebouwen op Papenstraat.
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51077/6.09122
Bagviewer: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=202782.10683091&geometry.y=502780.87590728&zoomlevel=7&objectId=0193100000073136&detailsObjectId=0193010000103043
Martin Borsje:Denk dat dit het is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73636226
Ja dat is het, bedankt, je bent alleen die paar huisjes op de holtwiklanden vergeten
Staan er nu; hoewel de oude (gesloopte?) nog steeds in de BAG stonden. Ik heb die weggeheaald.