Okay zo: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73636347 ?
Bag import-verzoek
Survey/nieuwbouw gestart:
Heereweg 193 Schoorl + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71513&mlon=4.67826#map=19/52.71513/4.67826
Heereweg 84/86 Schoorl
J.A. Rädeckerweg 52 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70807&mlon=4.69119#map=19/52.70807/4.69119
Mijn dank!
Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.
De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.
Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.
Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Bouwactiviteiten gespot, gaarne BAG-import:
Zaltbommel, Jip en Jannekelaan: blokken met nrs. 127-189; 191-197; 199-225
https://osm.org/go/0EvO5Bs8A?layers=N&m=
alvast bedankt!
(landuse pas ik nog wel aan)
Jan Westerhof:Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Dat heb ik nu weggehaald!
Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.
Verzoek BAG-import
Bouw gestart / Oosthuizen
Het Lien 1 t/m 24 Oosthuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56483&mlon=4.99089#map=18/52.56483/4.99089
Bouw gestart/Spanbroek
H.J.M. Keijzerlaan 25 Spanbroek
Floris van Noordwijklaan 26 Spanbroek
A. Commandeurlaan 24/26/32/34 Spanbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70178&mlon=4.95970#map=17/52.70177/4.95971
Mijn dank!
Martin Borsje: Jan Westerhof:Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Dat heb ik nu weggehaald!
Nu dan wel goed?
Gaarne BAG import van het bijna opgeleverde appartementencomplex aan de Vijverlaan in 's-Hertogenbosch:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.68471/5.28801
Alvast dank weer.
Verzoek BAG-import
Bouw gestart / Oosthuizen
Het Lien 1 t/m 24 Oosthuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56483&mlon=4.99089#map=18/52.56483/4.99089Bouw gestart/Spanbroek
H.J.M. Keijzerlaan 25 Spanbroek
Floris van Noordwijklaan 26 Spanbroek
A. Commandeurlaan 24/26/32/34 Spanbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70178&mlon=4.95970#map=17/52.70177/4.95971Mijn dank!
Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!
Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73691018
Wat overlappende gebouwen weggehaald (layer 4); kijk maar of er wat ontbreekt.
FrankOverman:Eindelijk staan de nieuwe gebouwen van mijn werkgever in BAG: AUB deze grote jongens importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40159&mlon=5.41033#map=17/51.40159/5.41033
Met dank!Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73691018
Wat overlappende gebouwen weggehaald (layer 4); kijk maar of er wat ontbreekt.
OK Martin, tnx voor de snelle service!
Verzoek: is het makkelijk om die layer4 gebouwen terug te halen: dat zijn de gebouw namen voor mensen die de weg zoeken in ASML:
bv âASML 6Eâ.
Met dank weer!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingenâŚ
Zeg het maar!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingenâŚZeg het maar!
Ja, ik stel voor revert en het grote gebouw importeren; dan trek ik hem verder door daarna met jouw voorstel op building:part. Mooi
Martin Borsje:Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingenâŚZeg het maar!
Ja, ik stel voor revert en het grote gebouw importeren; dan trek ik hem verder door daarna met jouw voorstel op building:part. Mooi
GedaanâŚ
Denk dat dit het is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=73636226
Ja dat is het, bedankt, je bent alleen die paar huisjes op de holtwiklanden vergeten
Jan Westerhof: Martin Borsje:Wat je kunt weghalen (wat fout of achterhaald is door survey bepaald) kun je weghalen natuurlijk; maakt het updaten makkelijker
Dat heb ik nu weggehaald!
Nu dan wel goed?
De Timmerwerkplaats is nu wel goed. De Lasloods bevat in de BAG de adresnodes NDSM-plein 1 en 5 dubbel. Dat snap ik niet. Is dat een fout in de BAG?
Nog wat verzoekjes die ik nog had liggen:
Reitse Hoevenstraat 4 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57477&mlon=5.06414#map=19/51.57477/5.06414
Spoorakkerweg 10, 12 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60764&mlon=5.15872#map=19/51.60764/5.15872
Met dank!