Een hele rits ouderenwoningen is gesloopt en vervangen voor nieuwe (ruimere) woningen.
Verzoek om de volgende rijen woningen te updaten vanuit de BAG.
Ahuislanden: rij van 7 woningen voorheen 209-221, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 213-221
Holtwiklanden: rij van 4 woningen voorheen 119-125, vervangen voor 3 nieuwe woningen met nummers 119-123
Auskamplanden: rij van 7 woningen voorheen 16-28, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 16-24
Auskamplanden: rij van 7 woningen voorheen 181-193, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 185-193
Assinklanden: rij van 7 woningen voorheen 16-28, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 16-24
Graag her-import van de twee grote panden naast deze straat (‘Timmerwerkplaats’ en ‘Lasloods’). Er zijn enige straatnamen veranderd.
Lokaite: https://osm.org/go/0E5qnPbK1?layers=N&m=
Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.
De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.
OK Martin, tnx voor de snelle service!
Verzoek: is het makkelijk om die layer4 gebouwen terug te halen: dat zijn de gebouw namen voor mensen die de weg zoeken in ASML:
bv ‘ASML 6E’.
Met dank weer!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingen…