jGaarne (her-)import van het gebied de NDSM-werf, bij stadsstrand Pllek, de gebouwen langs de ms. van Riemsdijkweg
Lokatie: Amsterdam Noord, https://osm.org/go/0E5qnIyu4–?layers=N&m=
Er wordt gebouwd, en sommige straatnamen zijn hier veranderd.
Een hele rits ouderenwoningen is gesloopt en vervangen voor nieuwe (ruimere) woningen.
Verzoek om de volgende rijen woningen te updaten vanuit de BAG.
Ahuislanden: rij van 7 woningen voorheen 209-221, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 213-221
Holtwiklanden: rij van 4 woningen voorheen 119-125, vervangen voor 3 nieuwe woningen met nummers 119-123
Auskamplanden: rij van 7 woningen voorheen 16-28, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 16-24
Auskamplanden: rij van 7 woningen voorheen 181-193, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 185-193
Assinklanden: rij van 7 woningen voorheen 16-28, vervangen voor 5 nieuwe woningen met nummers 16-24
Graag her-import van de twee grote panden naast deze straat (‘Timmerwerkplaats’ en ‘Lasloods’). Er zijn enige straatnamen veranderd.
Lokaite: https://osm.org/go/0E5qnPbK1?layers=N&m=
Die zijn ook goed
Maar ik bedoel eigenlijk de twee panden met de naam Timmerwerkplaats en Lasloods.
De Lasloods bevat nu in OSM een node met adres tt.Neveritaweg 1 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG adressen NDSM-plein 1-5).
Gebouw Timmerwerkplaats heeft nu op het gebouw in OSM het adres tt.Neveritaweg 6 (is niet meer juist; bevat nu in de BAG NDSM-Plein 6.) Het uiste adres mag op een node. Ik kan de onjuiste gegevens op de gebouw-outline wel weghalen.
OK Martin, tnx voor de snelle service!
Verzoek: is het makkelijk om die layer4 gebouwen terug te halen: dat zijn de gebouw namen voor mensen die de weg zoeken in ASML:
bv ‘ASML 6E’.
Met dank weer!
Dat zijn geen aparte BAG gebouwen (anders zouden ze met de BAG import wel meegekomen zijn :)).
Die moet je dan als building:part gaan taggen.
Of ik revert de changeset (mijn eigen) en importeer het grote gebouw, maar dan krijg je een aantal overlappende buildings en dus foutmeldingen…