Mooi gedaan Allroads. Ziet er erg goed uit. Ik moet er nog wel ff mee oefenen maar je kunt zo wel een mooi inzicht krijgen.
Als ik zo eens naar de url kijk dan moet het allemaal wel OK zijn in NL vwb OSM
Ah, Park Randenbroek. Mooi het zo te zien.
Fraai staaltje van gedetailleerde cartografie lijkt het zo.
Alleen mis ik de zomereik bij de vijver, vermoedelijk de oudste boom van Nederland beweert men.
Waarschijnlijk geplant in 1650!
Overpass highway layer toegevoegd.
Met 1 layer, meerdere kleuren in de style voor de verschillende highway’s.
TIP: zoom goed in en zet dan de overpass aan.
Schuiven gaat als je goed ingezoomd bent.
Uit zetten wanneer je veel gaat schuiven en zoomen, daarna weer aan.
Een nadeel zoals aangeven in de waarschuwing.
Er moet nog heel wat aan de site worden gesleuteld.
In vergelijk met BGT omtrekgericht zie je vaak hoe schots en scheef de intekening van de wegen ligt.
Twee belangrijkste nieuwe lagen van AHN4 beginnende bij jaartal 2020 toegevoegd. Nog niet geheel Nederland. Maaiveld AHN4 wordt nu gelijk getoond. De AHN3 staat ook nog aan, zodat het geheel, dekkend lijkt.
Leuke toevoeging, dankjewel! Ik zie ook permalinks met coördinaten, ook heel handig. Helaas zijn die coördinaten niet in WGS84 zoals andere OSM-achtige services (maar RD-coördinaten?). Zou het een optie zijn om dit te veranderen? Met lat/lon-coördinaten in de permalink kan je OSM-OK gebruiken met OSM-smart-menu ( https://github.com/jgpacker/osm-smart-menu ): ik gebruik dat vaak om tussen OSM, Mapillary, … (en ook de verkeersbordenkaart) heen en weer te schakelen. Heel handig, vooral voor zoeken: intikken op Nominatim of zelfs Google, klik, en ik ben op de kaart die ik wil, op de juiste plek.