Een en ander geïmporteerd. Zit nog wel overlap in met wegen en vlakken.
Dank. En ik heb de conflicten opgelost.
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart
Oosterzijweg 96 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58857&mlon=4.70667#map=18/52.58857/4.70667
Survey / bouw gestart
Bijgebouw 0450100000301798 bij Groot Dorregeest 7 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54067&mlon=4.72389#map=19/52.54067/4.72389
Nieuwbouw/verbouw?
1-3-5 → G.G. Schipperstraat 3 De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54955&mlon=4.84210#map=18/52.54955/4.84210
Nieuwbouw
M.C. van Voordenstraat 1 A/B/C De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54838&mlon=4.84353#map=18/52.54838/4.84353
Nieuwbouw
Westmijzerdijk 2 en 3 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60198&mlon=4.88858#map=19/52.60198/4.88858
4 panden opnieuw plaatsen
Broerdijk 1311-1318 en 1301-1309 Oostwoud + 2 bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72641&mlon=5.07430#map=19/52.72641/5.07430&layers=N
Nieuwbouw/sloop
Broerdijk 35 Oostwoud (alle panden)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72772&mlon=5.06951#map=19/52.72772/5.06951
Mijn dank!
BAG import verzoek
Vergeten?
Bouwvergunning+luchtfoto
Koningin Máximalaan 36/40/57 Julianadorp
Koningsbrink 9/11/21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.89516/4.75697
Mijn dank.
In Oisterwijk gebeurt weer wat:
AUB re-import dit grote gebouw, een deel had ik al wel gesloopt, en dan komen meteen de extra adres nodes mee:
Almystraat 12 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58167&mlon=5.18723#map=19/51.58167/5.18723&layers=N
En een nieuw rijtje om te importeren:
Schaverij Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58333&mlon=5.18725#map=18/51.58333/5.18725&layers=N
Nieuw:
Nicolaas van Eschstraat 14 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58347&mlon=5.20130#map=18/51.58347/5.20130&layers=N
Wim van Baaststraat 19 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57915&mlon=5.16741#map=18/51.57914/5.16741&layers=N
Alsook Wim van Baaststraat 3 Oisterwijk, wat meer naar zuiden
En in Eindhoven:
Waterwereld 90 B,C Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43734&mlon=5.40124#map=19/51.43734/5.40124&layers=N
Grote Kerkepad 18 Veldhoven: is ook al af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40543&mlon=5.38754#map=19/51.40543/5.38754&layers=N
Tilburg, Al plek gemaakt hier.
Pater van den Elsenplein Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53998&mlon=5.09300#map=19/51.53998/5.09300
Broekhovenseweg Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54720&mlon=5.09140#map=19/51.54720/5.09140
Met dank!
Nieuwbouw Terra Emmen is gestart.
Zou iemand dit willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77224&mlon=6.88734#map=18/52.77224/6.88734&layers=N
Bijna af;
Crommelinbaan 44 en 46, Cruquius
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33267/4.63486&layers=N
Graag import Bernadette laan 10 in Noordwijkerhout.
Een startende mapper heeft al zelf een adresnode geplaatst.
https://www.openstreetmap.org/changeset/73241287#map=19/52.27498/4.48649
BVD,
Eggie
Graag een import van de nieuwbouw op Lekdijk 13 te Amerongen.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=156595.54641327&geometry.y=443092.39992859&zoomlevel=6&objectId=1581100000044465&detailsObjectId=1581010000050352
https://www.openstreetmap.org/note/1879727#map=17/51.97662/5.41075
BVD,
Leo
Haven 10 + 10A t/m V, Lisse
Haven 12 + 12A t/m F, Lisse
Haven 14, Lisse
1e Havendwarsstraat 1 t/m 15 (oneven), Lisse
2e Havendwarsstraat 1 t/m 29, Lisse
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.25748/4.55787&layers=N
Piet Heinstraat 24 t/m 40 (even), Lisse
Trompstraat 42 + 44, Lisse
van Speykstraat 204 t/m 236 (met veel overgeslagen nummers) Lisse
Isaac Sweerslaan 2 t/m 18 (even), Lisse
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.25994/4.56970&layers=N
Swanegat 1 t/m 27 Spaarndam
Molenwerf 75 t/m 79 (oneven) Spaarndam
https://www.openstreetmap.org/search?query=spaarndam#map=19/52.40886/4.67913&layers=N
Graag een import van Klaproos 2 + 4 + 12, te Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84383/4.95945&layers=N
Bedankt!
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart
Oosterzijweg 96 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58857&mlon=4.70667#map=18/52.58857/4.70667Survey / bouw gestart
Bijgebouw 0450100000301798 bij Groot Dorregeest 7 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54067&mlon=4.72389#map=19/52.54067/4.72389Nieuwbouw/verbouw?
1-3-5 → G.G. Schipperstraat 3 De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54955&mlon=4.84210#map=18/52.54955/4.84210Nieuwbouw
M.C. van Voordenstraat 1 A/B/C De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54838&mlon=4.84353#map=18/52.54838/4.84353Nieuwbouw
Westmijzerdijk 2 en 3 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60198&mlon=4.88858#map=19/52.60198/4.888584 panden opnieuw plaatsen
Broerdijk 1311-1318 en 1301-1309 Oostwoud + 2 bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72641&mlon=5.07430#map=19/52.72641/5.07430&layers=NNieuwbouw/sloop
Broerdijk 35 Oostwoud (alle panden)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72772&mlon=5.06951#map=19/52.72772/5.06951Mijn dank!
Nog een stukje Schiedam: https://www.openstreetmap.org/note/1874597.
Dank alvast!
[Edit: typo]
BAG import verzoek
Vergeten?
Bouwvergunning+luchtfoto
Koningin Máximalaan 36/40/57 Julianadorp
Koningsbrink 9/11/21 Julianadorphttps://www.openstreetmap.org/#map=19/52.89516/4.75697
Mijn dank.
In Oisterwijk gebeurt weer wat:
AUB re-import dit grote gebouw, een deel had ik al wel gesloopt, en dan komen meteen de extra adres nodes mee:
Almystraat 12 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58167&mlon=5.18723#map=19/51.58167/5.18723&layers=NEn een nieuw rijtje om te importeren:
Schaverij Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58333&mlon=5.18725#map=18/51.58333/5.18725&layers=NNieuw:
Nicolaas van Eschstraat 14 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58347&mlon=5.20130#map=18/51.58347/5.20130&layers=NWim van Baaststraat 19 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57915&mlon=5.16741#map=18/51.57914/5.16741&layers=N
Alsook Wim van Baaststraat 3 Oisterwijk, wat meer naar zuidenEn in Eindhoven:
Waterwereld 90 B,C Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43734&mlon=5.40124#map=19/51.43734/5.40124&layers=NGrote Kerkepad 18 Veldhoven: is ook al af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40543&mlon=5.38754#map=19/51.40543/5.38754&layers=NTilburg, Al plek gemaakt hier.
Pater van den Elsenplein Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53998&mlon=5.09300#map=19/51.53998/5.09300Broekhovenseweg Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54720&mlon=5.09140#map=19/51.54720/5.09140Met dank!
Alle gedaan. Tevens wat panden “in aanbouw” geïmporteerd. Mocht daar nog geen activiteit waarneembaar zijn, dan zelf verwijderen aub.
Nieuwbouw Terra Emmen is gestart.
Zou iemand dit willen importeren?https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77224&mlon=6.88734#map=18/52.77224/6.88734&layers=N
Gedaan!