Graag een import van de vernieuwde stadsboerderij Rusthout op Noordsingel 3, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4DuDlqk
(Het bijgebouwtje is hetzelfde gebleven).
B.v.d.
Jan
Graag een import van de vernieuwde stadsboerderij Rusthout op Noordsingel 3, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4DuDlqk
(Het bijgebouwtje is hetzelfde gebleven).
B.v.d.
Jan
Mag hier het Ayal kaas pakhuis geimporteerd worden ?
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.43131/4.76968
Het gebouw, way 276968039, opsplitsen in de diverse delen a.u.b.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.44263/3.57364
Reden: de panden Oude Markt 1 en 3 worden in het Rijksmonumentenregister apart genoemd.
En op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=&resultOffset=0&geometry.x=28962.52&geometry.y=385290.13293901&zoomlevel=7&objectId=0718100000031114&detailsObjectId=0718010000018157 is mij niet duidelijk welk ID waar bij hoort.
B.v.d. Ad
Gedaan!
Gedaan.
Gedaan!
Gedaan.
Graag Bag import van de Sparwinkel in Drimmelen Biesboschweg 4 B
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.70821/4.80817&layers=N
Geïmporteerd
Bedankt, staat er juist op.
Het is even geleden, maar hier is weer een verzoek van mij voor een BAG import (in Schiedam, omgeving Daltonstraat):
https://www.openstreetmap.org/note/1872766.
Ik hoop dat het voldoende duidelijk is. Zie ook BAG viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=88104.63325&geometry.y=437228.55925&zoomlevel=6
Een en ander geïmporteerd. Zit nog wel overlap in met wegen en vlakken.
Dank. En ik heb de conflicten opgelost.
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart
Oosterzijweg 96 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58857&mlon=4.70667#map=18/52.58857/4.70667
Survey / bouw gestart
Bijgebouw 0450100000301798 bij Groot Dorregeest 7 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54067&mlon=4.72389#map=19/52.54067/4.72389
Nieuwbouw/verbouw?
1-3-5 → G.G. Schipperstraat 3 De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54955&mlon=4.84210#map=18/52.54955/4.84210
Nieuwbouw
M.C. van Voordenstraat 1 A/B/C De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54838&mlon=4.84353#map=18/52.54838/4.84353
Nieuwbouw
Westmijzerdijk 2 en 3 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60198&mlon=4.88858#map=19/52.60198/4.88858
4 panden opnieuw plaatsen
Broerdijk 1311-1318 en 1301-1309 Oostwoud + 2 bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72641&mlon=5.07430#map=19/52.72641/5.07430&layers=N
Nieuwbouw/sloop
Broerdijk 35 Oostwoud (alle panden)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72772&mlon=5.06951#map=19/52.72772/5.06951
Mijn dank!
BAG import verzoek
Vergeten?
Bouwvergunning+luchtfoto
Koningin Máximalaan 36/40/57 Julianadorp
Koningsbrink 9/11/21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.89516/4.75697
Mijn dank.
In Oisterwijk gebeurt weer wat:
AUB re-import dit grote gebouw, een deel had ik al wel gesloopt, en dan komen meteen de extra adres nodes mee:
Almystraat 12 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58167&mlon=5.18723#map=19/51.58167/5.18723&layers=N
En een nieuw rijtje om te importeren:
Schaverij Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58333&mlon=5.18725#map=18/51.58333/5.18725&layers=N
Nieuw:
Nicolaas van Eschstraat 14 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58347&mlon=5.20130#map=18/51.58347/5.20130&layers=N
Wim van Baaststraat 19 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57915&mlon=5.16741#map=18/51.57914/5.16741&layers=N
Alsook Wim van Baaststraat 3 Oisterwijk, wat meer naar zuiden
En in Eindhoven:
Waterwereld 90 B,C Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43734&mlon=5.40124#map=19/51.43734/5.40124&layers=N
Grote Kerkepad 18 Veldhoven: is ook al af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40543&mlon=5.38754#map=19/51.40543/5.38754&layers=N
Tilburg, Al plek gemaakt hier.
Pater van den Elsenplein Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53998&mlon=5.09300#map=19/51.53998/5.09300
Broekhovenseweg Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54720&mlon=5.09140#map=19/51.54720/5.09140
Met dank!
Nieuwbouw Terra Emmen is gestart.
Zou iemand dit willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77224&mlon=6.88734#map=18/52.77224/6.88734&layers=N
Bijna af;
Crommelinbaan 44 en 46, Cruquius
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33267/4.63486&layers=N