Рассудите нас, пожалуйста. Опять. Есть чисто пешеходная улица, состоящая из нескольких узких дорожек, разделённых газонами и травой. От остальных дорог отгорожена бордюрами, заборчиками и столбиками. Посреди неё даже детская площадка есть! То есть заехать на транспорте туда если и возможно, то крайне затруднительно и в реальности не происходит. Пользователь упорно отмечает её как highway=pedestrian. А ведь в Вики чётко указано, что highway=pedestrian - это highway=residential, переделанная под пешеходов. Наша же улица никогда не была проезжей https://www.openstreetmap.org/changeset/71308314#map=18/47.08994/37.52738
Вітаю колеги. Перепрошую за запитання, яке трохи не в контексті цієї теми, але все ж хочу спитати, може хтось знає. Чи є в Києві спеціалізований магазин з різноманітними картами, або можливо книгарня мережева, в якій є великий асортимент карт. Можливо хтось знає, або бачив. Буду вдячний за допомогу. Дякую.
Ну тут якби №1 це Картографія. На Попудренка 54 завжди була, але потім вони відкрили магазин на Вел.Васильківській 69. Асортименти можуть відрізняться кардинально в обох магазинах.
Плюс є кіоск Київської Військово-Картографічної Фабрики (КВКФ) на Шолуденка 27
Я тоді виправляв помилки по MapRoulette, бачив декілька таких випадків від цього користувача. Там просто поверх вулиці була лінія с одним тегом і все. Дуже схоже на поганий імпорт.