Hallo,
Mag ik een BAG update hier?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.94356&mlon=4.48776#map=19/51.94356/4.48776
Bedankt
Hallo,
Mag ik een BAG update hier?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.94356&mlon=4.48776#map=19/51.94356/4.48776
Bedankt
Graag een import van nieuwbouw aan de Josink Kolkweg 10 in Enschede.
https://www.openstreetmap.org/changeset/72900227
Dank!
Geïmporteerd
AUB deze 17 nieuwe woningen importeren, de oude zijn al verwijderd in OSM:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.62741&mlon=5.07985#map=19/51.62741/5.07985
Met dank!
Beetje nieuwbouw in Emmen. Graag importeren.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77433&mlon=6.93489#map=18/52.77433/6.93489
Bij voorbaat dank!
En ook in Schoonebeek is weer wat nieuwebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65641&mlon=6.88483#map=18/52.65641/6.88483
Alvast bedankt.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=72962024
Heb tevens wat panden under construction geïmporteerd. Mocht daar nog geen sprake zijn van bouwactiviteit, dan haal je ze maar weer weg.
Ik bekijk die buurt regelmatig. Zal het in de gaten houden.
Maarre bedankt!
BAG import-verzoek
Bouw gestart (bouwvergunning + luchtfoto)
Koningin Máximalaan 36/38/64/76/78/57 Julianadorp
Koningsbrink 9/11/21 Julianadorp
Prinses Alexiastraat 1/3
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89509&mlon=4.75745#map=19/52.89509/4.75745
Opnieuw plaatsen/aanpassen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90229&mlon=4.75087#map=19/52.90229/4.75087
0400100000010174 bij Langevliet 18 Julianadorp
Opnieuw plaatsen/aanpassen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90820&mlon=4.75212#map=19/52.90820/4.75212
0400100000011539 bij Langevliet 6 Julianadorp
Mijn dank!
Graag een import van de vernieuwde stadsboerderij Rusthout op Noordsingel 3, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4DuDlqk
(Het bijgebouwtje is hetzelfde gebleven).
B.v.d.
Jan
Mag hier het Ayal kaas pakhuis geimporteerd worden ?
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.43131/4.76968
Het gebouw, way 276968039, opsplitsen in de diverse delen a.u.b.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.44263/3.57364
Reden: de panden Oude Markt 1 en 3 worden in het Rijksmonumentenregister apart genoemd.
En op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=&resultOffset=0&geometry.x=28962.52&geometry.y=385290.13293901&zoomlevel=7&objectId=0718100000031114&detailsObjectId=0718010000018157 is mij niet duidelijk welk ID waar bij hoort.
B.v.d. Ad
Gedaan!
Gedaan.
Gedaan!