Leo_Slager
(Leo Slager)
6067
Lachgast
(Luciën)
6068
Hallo allemaal,
Graag een BAG-import voor
Kleine Wijzend 3, 1647 DT Berkhout (naast de McDonald’s)
1598100000026399
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.64741/5.03269
De wasstraat is inmiddels reeds geopend.
Bij voorbaat dank!
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in gebruik
Kruiskamplaan 61 t/m 67 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51540&mlon=4.70855#map=19/52.51540/4.70855
S.v.p. herplaatsen/verschuiven/laten aansluiten ->Staan ‘slordig’ op de kaart.
Kruiskamplaan 15 t/m 59 Uitgeest
Mijn dank.
dvdhoven
(D van den Hoven)
6072
Geïmporteerd, tevens er tegenover Smallenkamplaan 3 appartementsgebouwen opnieuw geïmporteerd.
JeroenK88
(JeroenK88)
6075
jb54osm
(Jb54osm)
6078
De nieuwbouw op de Van Ravesteijnkade, Leidschendam is ingemeten en ingetekend in BAG.
Daarom graag een herimport van de Van Ravesteijnkade 1-29.
https://osm.org/go/0E4JAV_fN
B.v.d.
Jan
Sander_H
(Sander H)
6081
Gedaan.
Gedaan, maar nr 57 stond er al (bovenop de ruine)
BAG import verzoek
Pand in gebruik
P. Ottstraat 20 Schagerbrug
Correctie? Huisnummer 30 klopt niet. Is een plaats van een woonwagen. Moet dit zo (groot) op de kaart?
P. Ottstraat 28 Schagerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79783&mlon=4.76346#map=17/52.79783/4.76346
Mijn dank.
Heb e.e.a. aangepast.
Merkwaardigerwijs gebruikt BAG voor woonwagens (vaak) de gehele perceelgrootte, die dus inderdaad niet overeenkomt met de echte ‘woonwagen’.
Meestal wordt dan de omvang van de woonwagen op basis van een luchtfoto ingetekend.
Ik heb, bij gebrek aan recente luchtopname een rechthoek ingetekend; wellicht heb je betere data voor de outline en kun je e.e.a. aanpassen.
BikePC
(BikePC)
6084
Vriendelijk verzoek BAG import buurt Waterzicht Oosterheem, Zoetermeer (Slotermeer, Markermeer, Lauwersmeer). Er zijn weer wat woningen opgeleverd en straten opengesteld. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05569&mlon=4.52991#map=18/52.05569/4.52991
Dank alvast!
Freek
(Freek )
6086