Top!
Bedankt voor de import.
Het is nog niet helemaal duidelijk hoe alle straten komen te heten volgens mij. Het wordt allemaal nogal omgegooid daar. De “Oude Stationsweg” is ieder geval helemaal weg. Inmiddels ligt alles daar vier meter verdiept.
Ik zal het in de gaten houden. Duurt nog een jaar voordat alles op de definitieve plek ligt.
Graag een import van Hanepoel 9 te Zwaanshoek.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=102323.03038712&geometry.y=480791.38152679&zoomlevel=7&objectId=0394100001026131&detailsObjectId=0394010001009079
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.31288/4.61449&layers=N
Bij voorbaat Dank
Hallo allemaal,
Graag een BAG-import voor
Kleine Wijzend 3, 1647 DT Berkhout (naast de McDonald’s)
1598100000026399
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.64741/5.03269
De wasstraat is inmiddels reeds geopend.
Bij voorbaat dank!
Graag een import van Hanepoel 9 te Zwaanshoek.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=102323.03038712&geometry.y=480791.38152679&zoomlevel=7&objectId=0394100001026131&detailsObjectId=0394010001009079
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.31288/4.61449&layers=NBij voorbaat Dank
Geïmporteerd
Hallo allemaal,
Graag een BAG-import voor
Kleine Wijzend 3, 1647 DT Berkhout (naast de McDonald’s)
1598100000026399
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.64741/5.03269De wasstraat is inmiddels reeds geopend.
Bij voorbaat dank!
Geïmporteerd
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in gebruik
Kruiskamplaan 61 t/m 67 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51540&mlon=4.70855#map=19/52.51540/4.70855
S.v.p. herplaatsen/verschuiven/laten aansluiten ->Staan ‘slordig’ op de kaart.
Kruiskamplaan 15 t/m 59 Uitgeest
Mijn dank.
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in gebruik
Kruiskamplaan 61 t/m 67 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51540&mlon=4.70855#map=19/52.51540/4.70855S.v.p. herplaatsen/verschuiven/laten aansluiten ->Staan ‘slordig’ op de kaart.
Kruiskamplaan 15 t/m 59 UitgeestMijn dank.
Geïmporteerd, tevens er tegenover Smallenkamplaan 3 appartementsgebouwen opnieuw geïmporteerd.
AUB import:
2 gebouwen
0874100000014231
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.79544&mlon=4.97468#map=17/51.79544/4.97468
Korn 8 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73868&mlon=4.94991#map=19/51.73868/4.94991
Met dank!
AUB import:
2 gebouwen
0874100000014231
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.79544&mlon=4.97468#map=17/51.79544/4.97468Korn 8 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73868&mlon=4.94991#map=19/51.73868/4.94991Met dank!
Geïmporteerd
BAG import-verzoeken
Bouw gestart
Gouwstraat 5/6/8 Spierdijk. Bijgebouwen bij 1 en 4.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65520&mlon=4.94948#map=18/52.65520/4.94948
Bouw gestart
Slimtocht 24 Berkhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64348&mlon=5.00669#map=18/52.64348/5.00669
Bouw gestart
Dorpsvaart 1/9/11 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63138&mlon=4.94800#map=18/52.63138/4.94800
Bouw gestart
Distelvlinder erf 13 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66363&mlon=4.86629#map=18/52.66363/4.86629
Opnieuw plaatsen/aanpassen
Laan van Meerweijde 51/53/55 Obdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67081&mlon=4.90426#map=18/52.67081/4.90426
Mijn dank!
Verzoek BAG-import
Sloop/nieuwbouw
Pagenlaan 3 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57637&mlon=4.68927#map=19/52.57637/4.68927
Sloop/nieuw
Pageveld 18 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57542&mlon=4.68621#map=19/52.57542/4.68621
Nieuwbouw
Lange Akker 21 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57442&mlon=4.68766#map=19/52.57442/4.68766
Nieuwbouw
Kapelweg 39 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57662&mlon=4.68370#map=19/52.57662/4.68370
Mijn dank!
De nieuwbouw op de Van Ravesteijnkade, Leidschendam is ingemeten en ingetekend in BAG.
Daarom graag een herimport van de Van Ravesteijnkade 1-29.
B.v.d.
Jan
Verzoek BAG import:
Stalreep Uden.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64677/5.61124
Gebouwen zijn in gebruik genomen.
Losplaats Uden.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65411/5.62259
bouw gestart
Plaggen, Odiliapeel Gem Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64008/5.71048
Bouw gestart
bvd
AUB import, staat er gewoon:
Aalstraat 10 Gilze
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54299&mlon=4.94911#map=19/51.54299/4.94911
En daar deze nieuwe ook aub importeren:
Aalstraat 12 Gilze
Heuvelstraat 42 Gilze
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54279&mlon=4.94660#map=19/51.54279/4.94660
En na sloop wordt hier weer gebouwd:
Tilburgseweg 57 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54543&mlon=5.16231#map=19/51.54543/5.16231
Meulenspie 35 Teteringen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60183&mlon=4.81800#map=19/51.60183/4.81800
Met dank!
Enkele panden missen hier nog: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.48819/4.76104
BAG import-verzoeken
Bouw gestart
Gouwstraat 5/6/8 Spierdijk. Bijgebouwen bij 1 en 4.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65520&mlon=4.94948#map=18/52.65520/4.94948Bouw gestart
Slimtocht 24 Berkhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64348&mlon=5.00669#map=18/52.64348/5.00669Bouw gestart
Dorpsvaart 1/9/11 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63138&mlon=4.94800#map=18/52.63138/4.94800Bouw gestart
Distelvlinder erf 13 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66363&mlon=4.86629#map=18/52.66363/4.86629Opnieuw plaatsen/aanpassen
Laan van Meerweijde 51/53/55 Obdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67081&mlon=4.90426#map=18/52.67081/4.90426Mijn dank!
Verzoek BAG-import
Sloop/nieuwbouw
Pagenlaan 3 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57637&mlon=4.68927#map=19/52.57637/4.68927Sloop/nieuw
Pageveld 18 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57542&mlon=4.68621#map=19/52.57542/4.68621Nieuwbouw
Lange Akker 21 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57442&mlon=4.68766#map=19/52.57442/4.68766Nieuwbouw
Kapelweg 39 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57662&mlon=4.68370#map=19/52.57662/4.68370Mijn dank!
De nieuwbouw op de Van Ravesteijnkade, Leidschendam is ingemeten en ingetekend in BAG.
Daarom graag een herimport van de Van Ravesteijnkade 1-29.B.v.d.
Jan
Verzoek BAG import:
Stalreep Uden.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64677/5.61124Gebouwen zijn in gebruik genomen.
Losplaats Uden.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65411/5.62259
bouw gestartPlaggen, Odiliapeel Gem Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64008/5.71048
Bouw gestartbvd
Gedaan.
AUB import, staat er gewoon:
Aalstraat 10 Gilze
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54299&mlon=4.94911#map=19/51.54299/4.94911
En daar deze nieuwe ook aub importeren:
Aalstraat 12 GilzeHeuvelstraat 42 Gilze
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54279&mlon=4.94660#map=19/51.54279/4.94660En na sloop wordt hier weer gebouwd:
Tilburgseweg 57 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54543&mlon=5.16231#map=19/51.54543/5.16231Meulenspie 35 Teteringen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60183&mlon=4.81800#map=19/51.60183/4.81800Met dank!
Gedaan, maar nr 57 stond er al (bovenop de ruine)
BAG import verzoek
Pand in gebruik
P. Ottstraat 20 Schagerbrug
Correctie? Huisnummer 30 klopt niet. Is een plaats van een woonwagen. Moet dit zo (groot) op de kaart?
P. Ottstraat 28 Schagerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79783&mlon=4.76346#map=17/52.79783/4.76346
Mijn dank.
BAG import verzoek
Pand in gebruik
P. Ottstraat 20 SchagerbrugCorrectie? Huisnummer 30 klopt niet. Is een plaats van een woonwagen. Moet dit zo (groot) op de kaart?
P. Ottstraat 28 Schagerbrughttps://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79783&mlon=4.76346#map=17/52.79783/4.76346
Mijn dank.
Heb e.e.a. aangepast.
Merkwaardigerwijs gebruikt BAG voor woonwagens (vaak) de gehele perceelgrootte, die dus inderdaad niet overeenkomt met de echte ‘woonwagen’.
Meestal wordt dan de omvang van de woonwagen op basis van een luchtfoto ingetekend.
Ik heb, bij gebrek aan recente luchtopname een rechthoek ingetekend; wellicht heb je betere data voor de outline en kun je e.e.a. aanpassen.
Vriendelijk verzoek BAG import buurt Waterzicht Oosterheem, Zoetermeer (Slotermeer, Markermeer, Lauwersmeer). Er zijn weer wat woningen opgeleverd en straten opengesteld. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05569&mlon=4.52991#map=18/52.05569/4.52991
Dank alvast!