Goedemiddag,
Kan iemand BAG import doen van objectID 0363300000004577. betreft prinshendrikkade 35 te amsterdam. Let op dit is een ondergronds object, graag terugmelden na import, dan zal ik deze aanpassen zodat het goed rendert.
Goedemiddag,
Kan iemand BAG import doen van objectID 0363300000004577. betreft prinshendrikkade 35 te amsterdam. Let op dit is een ondergronds object, graag terugmelden na import, dan zal ik deze aanpassen zodat het goed rendert.
Gedaan.
Gedaan.
Pand blijkt gesloopt.
Volgende keer graag een OSM linkje erbij, locatie was lastig te vinden, maar staat er op.
@Sander, dankjewel, ik heb hem meteen onzichtbaar gemaakt.
Graag officiële import van de Kindercampus in Lisse Achterweg 7 en 7a
https://www.openstreetmap.org/changeset/72304129#map=19/52.25729/4.55097
Een startende mapper heeft al e.e.a. zelf ingetekend.
BVD
Eggie
Geïmporteerd
Graag BAG import van een nieuw pand aan de Zuidendijk/ Hoek Joop den Uylstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78611/4.66255
en update van een aantal nieuwe woningen in het Plan Wilgenwende Laan van Braets.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77145/4.66137
BVD,
Eggie
Haarlem: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.37090/4.64895
Frans van der Wielstraat 1 t/m 267
Hannie Schaftstraat 1 t/m 22
Merovingenstraat 59 t/m 77
Jetty Velustraat 2 t/m 8
Dank
Hattemerbroek: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.48283&mlon=6.01933#map=17/52.48283/6.01933
Graag import van twee nieuw gebouwen, dank!
Graag BAG import van de nieuwe wijk Haarzicht bij Vleuten: https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.1128/5.0092
Een deel van de woningen is inmiddels bewoond. Straten heb ik al eens ingetekend, zal na import nog een en ander bijwerken. Dank!
Graag een import van Hanepoel 7 en 9 te Zwaanshoek.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=102323.03038712&geometry.y=480791.38152679&zoomlevel=7&objectId=0394100001029066&detailsObjectId=0394010001011151
https://www.openstreetmap.org/note/1847727#map=18/52.31232/4.61439&layers=N
Bij voorbaat Dank
Zou deze bijgewerkt kunnen worden? Bij voorbaat dank!
Verzoek BAG-import
Adres
Theresiaplein 30 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72181&mlon=4.74064#map=19/52.72181/4.74064
Bouw gestart
Vincentiusstraat 1 t/m 8 Warmenhuizen + schuren
Doorbraak 9 t/m 21 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72255&mlon=4.74013#map=19/52.72255/4.74013
Bouw gestart
Berkenlint 3 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57554&mlon=4.69378#map=17/52.57554/4.69378&layers=N
Mijn dank.
Eens stukje in Teteringen geweest, aub import:
Meulenspie 46-48 Teteringen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60356&mlon=4.81729#map=17/51.60356/4.81729
3 stuks:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60292&mlon=4.81698#map=17/51.60292/4.81698
En er mist nog een linkse woning hier, zie ik nu, nr1 denk ik. Zijn ook al af.
Nr 41, 43:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60236&mlon=4.81770#map=17/51.60236/4.81770
Nr 35:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60180&mlon=4.81799#map=17/51.60180/4.81799
Dingetje:
0758100000110208
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60219&mlon=4.82061#map=19/51.60219/4.82061
Hoge Gouw 7,11 Teteringen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60186&mlon=4.82469#map=18/51.60186/4.82469
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60201&mlon=4.82530#map=18/51.60201/4.82530
Importeer heel deze hoek maar, er wordt al veel gebouwd hier (en deels bijna klaar):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60801&mlon=4.81061#map=18/51.60801/4.81061
En deze rij van 6 stuks:
Burgemeester Verdaasdonkstraat Teteringen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61029&mlon=4.80990#map=18/51.61029/4.80990
Baarschotsestraat 6 A Dorst
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59472&mlon=4.84464#map=18/51.59472/4.84464&layers=N
Met dank!
Verzoek voor BAG-import Asselsestraat 67-69 en Tuinstraat 68-94, Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21290/5.95620
Bij voorbaat dank!
Hallo,
De komende twee weken weer een grote nieuwe bouwstap voor station Driebergen-Zeist.
Nieuw spoordek, nieuwe rijbanen, andere loop fietspad enzovoorts.
Ik wil hier weer wat gaan updaten.
Ook de stationsgebouwtjes zijn alweer een aardig eind.
Zouden jullie deze gebouwtjes willen importen?
1581100000043990
1581100000043991
1581100000043992
Het is nog niet af maar gevels zitten er inmiddels in, ik zet ze op “construction”.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06525/5.26065
Groet,
Freek
Graag BAG import van de volgende gebouwen in Son en Breugel
Libellenlaan 17,21,25
Smaragdlibel 1,2,3,4,7,13
Viervleklibel 2,10
Beekjuffer 22
Waterjuffer 10
Bijenlaan 50,52,54
OSM https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3052252#map=17/51.53078/5.47980
en
de huizen tussen Glanslibel, Heidelibel en Vuurlibel
OSM https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3052252#map=18/51.53436/5.48457
Alvast bedankt
Gedaan.
Aub een OSM link gebruiken…
Gedaan.
Adres lijkt “Oude Stationsweg” te zijn. Graag nakijken, want ik zag dat de de straat ook weer terughernoemd had nadat je deze vorig jaar zelf al had aangepast.
Gedaan.
Graag update van het nieuwe wijkje aan de Hazelaarlaan in Dubbeldam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79177/4.71291
Er wordt volop gebouwd en e.e.a. is al bijna klaar.
BVD,
Eggie
Done
Top!