Dat krijg ik ook. (chrome).
WMS none none text/xml image/png image/jpeg text/plain text/html text/xml XML INIMAGE BLANK EPSG:28992 3.18113760169928 7.4398796282021 50.6210474270856 53.7287735034007 20190423_104414_SV1-03 6.49526192194155 6.74590534843819 52.2208630497258 52.3753835413502
Voordat je deze melding krijgt gaat er ook een tijd overheen.
**
@HenkL, probeer METHODE 2**
Als je even endpoint aan zet (aangevinkt), dan get layers, zie je dan wel de datum laag bij 4. ?
Zet je dan endpoint uit, klik op de datumlaag, wordt deze dan blauw. Maar nog belangrijkser verandert dan je url string bij 6.
3 methodes:
Imagery gebruikt: LOKALE tiles
https://satellietdataportaal.nl/wmslayer/20190523_113621_SV1-02
METHODE 1.
endpointcode: alleen endpoint aangevinkt
geen &LAYERS
https://satellietdataportaal.nl/wms/SuperView-1_2019/service?FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
JOSM imagery, popup endpoint en keuze moeten maken,
METHODE 2.
endpointcode: endpoint aangevinkt + use selected layers as default aangevinkt + selecteren laag (blauw)
&LAYERS=20190523_113621_SV1-02 in string
Aangevinkt Endpoint + Geselecteerde lagen als standaard gebruiken !!!
https://satellietdataportaal.nl/wms/SuperView-1_2019/service?FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=20190523_113621_SV1-02&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Hierbij start gelijk de imagery in JOSM!!!
METHODE 3.
datumlaagcode: alles uitgevinkt
&LAYERS=20190523_113621_SV1-02 in string
https://satellietdataportaal.nl/wms/SuperView-1_2019/service?FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=20190523_113621_SV1-02&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Hierbij start gelijk de imagery in JOSM.
PAS OP, bij lokale tile, moet je wel ingezoomd op locatie zijn om de imagery te kunnen zien.