Новий мапер LIKKR, тільки но зареєструвався і відразу почав займатися вандалізмом. Будь ласка відкотіть всі його правки по річці “Біянка” в місті Кропивницьком
Моі вітанні спільноті. На свій захист можу сказати, що маю в розпорядженні мапи 1:500 та 1:10000 на яких немає жодного натяку на Біянку, а по балці на умовними позначеннями нанесено - рослинність травяна степова
LIKKR, вам вже було поясненно, що на цьому місці пересохле русло колишньої річки, яке і позначенно тегом waterway:drystream. Це чудово видно як на сателітних знімках які використовуються OSM, так і на цих взятих незвідки скріншотах, які ви виклали.
P.S. Якщо ви помітили, що це пересохле русло було позначенно як річка Біянка, то треба було відредагувати видаливши назву та позначивши об’єкт вище зазначеним тегом waterway:drystream, а не видаляти об’єкт з мапи.
Я коли побачив як Бодя (Поляков) виправив назву села Велика Балка на Одещині російською мовою на Большая Балка (замість Великая)… Ну думаю, клінічний випадок. Власні назви не перекладаються. Ти що не вчив українську мову в школі?
Думаю що він мало що створює. Зазвичай лиш витирає об’єкти, створені іншими учасниками… Хіба мало сіл в країні не замаплених є. Та ні. Треба щось лиш виправляти, а найголовніше - видалити кілька сот об’єктів. Ну якби за якимись новичками, а то видаляє навіть за olehz, andygol, dudka та ін. картографами, які працюють з початку створення OSM Україна. Моя думка така.
Мапер (чи бот) callcenter1 малює будинки поверх існуючих для того, щоб додати адресу, малює будинки, там де їх нема. На коментарі не реагує. Після отримання бану і розблокування повернувся до обмальовування будинків. Тут тільки пермабан допоможе.
VARVAR8 Це не настільки велика помилка щоб піднімати кипиш , то є огріх
У спілкуванні на форумі не потрібно деградувати до KKS який заборуднив цей розділ образами та фекальною тематикою
Тебе б забанити, фекальний ти наш, але на твоє щастя що в DWG дуже толерантні люди працюють.
Але це ніяким боком не впливає на кількість мізків в твоїй черепушці, оце то обідно
“Поліном” займаюсь (тому й порадив). Основний меседж мій був про те, щоб створювати нове, пройтися своїми наборами, скруглити веї річок, шляхів, з’єднати графи де потрібно, а не редагувати зміни нанесені досвідченішими людьми. До прикладу, скругливши всі веї Тернопільської області десь рік тому на сьогодні в цьому питанні там усе ОК: http://osmose.openstreetmap.fr/uk/map/#zoom=9&lat=49.452&lon=25.841&item=1190&level=1%2C2%2C3&tags=&fixable=
Больше года как юзер часть леса снёс, часть погрыз: https://osmcha.mapbox.com/changesets/57904118/
Никто не заметил. Жаль, что за картой мало кто следит.
Для начала я восстановил 244540903, может кто захочет поразбираться детальнее.
Ну так є ж локальні юзери які часто дивляться чи редагують мапу і можуть оперативно відреагувати на те що хтось зніс півлісу. У мене вже око пристреляне до такого по півночі, дякуючи малинській агломерації, а от чи є чи нема ліс в Харкові - так то суто харківська справа.
KKS хоче собачіться на форумі я не проти тілько шоб було конструктивно хай розкаже про свої косяки
Але він має пояснити чого він боїться перевіряти інфу в анкетах кадастру А бере тупо зносить. Наприклад у Чуднові https://www.openstreetmap.org/way/535014884/history
А потім пояснює у приватному листуванні шо у моїй персональній приватній базі даних такої вулиці нема
Або чого біля Ворсівки зносить всі теги роблячи з об єкта шото незрозуміле (дивіться історію об єкта )
чи московитський бред Berdichev повертає з old_ name в alt_ name -хай ознайомить на скількох мапах зроблених у 2014-2019 роках можна зустріти
чи чого біля Рудня Калинівська видаляє водосховище https://www.openstreetmap.org/changeset/71440064
порушуючи цим вимогу DWG у тексті яким йог о заблокували - без дозволу DWG заборонено переробляти роботу Poliakoff Mykhailo
чи повидаляв грядки монастиря Кипяче коли влаштовував війни редагувань весною
Шановні, що це за мапер Bascredvarcker? Це людина чи бот?! Робить якісь дивні правки. Видалив мою правку яка була створена ще 11 місяців тому і помічена тегом barrier=gate, а потів на тому ж місці наніс знову таку саму точку з тим самим тегом barrier=gate. А при збережені помітив свою правку як “исправил неестевственно использованный тег gate”.
Хлопці, поясніть що то за “неестевственно использованный тег gate”?