توضیحاتی در مورد حواشی اخیر گروه (او اس ام) ایران

با درود،
امیدوارم خوب باشید…

قطعا در روز های اخیر متوجه نبودن گروه و کانال او اس ام ایران در لیست گفتگو های تلگرامتون شدید و احتمالا این سوال براتون پیش اومده که چی شده؟ گروه کجاست؟ کانال کجاست؟ آیا من حذف شدم؟

واقعیت اینه که شما حذف نشدید، گروه و کانال بوده که حذف شده.

اما چرا گروه و کانال حذف شده؟
جواب به این سوال برای من زیاد راحت نیست و امیدوارم شما من رو درک کنید. اما گروه و کانال به دلیل اختلاف بین سازنده و ادمین ها حذف شدن.

این که چرا همچین اختلافی بین ادمین ها و سازنده گروه بوده رو من اجازه ندارم بگم، اما اینطور میتونم به شما بگم که هر تیمی هر گروهی همیشه با تفکرات مختلفی جلو میره و به دلیل همین تفکرات مختلف همیشه اختلاف هست و گاهی حتی این اختلافا ممکنه به قدری جدی بشه که دلخوری بین اعضای گروه پیش بیاره.
اما در یک محیط حرفه ای که افراد حاضر در اون خودشون رو حرفه ای میدونن، متوجه هستند که این اختلاف ها گذرا هستن و اگر میخوان افراد رو تحت تاثیر نظر خودشون قرار بدن باید دلایل منطقی ارائه کنن.
اگر شما فردی هستی که خودت رو حرفه ای میدونی بهتره رفتار و منش حرفه ای داشته باشی و اگر کل جمعی مخالف نظر شما هستن تعمل کنید و بگردید ببینید مشکل این افکار منفی نسبت به نظر شما از کجا نشئت میگیره و سعی کنید حلش کنید.

متاسفانه اتفاقی که برای گروه و کانال افتاد حرفه ای نبود. یعنی رفتار غیر حرفه ای سازنده ی گروه باعث همچین فروپاشی شد.
ما اعضا و مدیران او اس ام ایران قصد نداریم اجازه بدیم این نقطه فروپاشی به روند خودش ادامه بده و به جامعه آسیبی بزنه. لذا در اولین فرصت بعد از اون حادثه غالب اعضا دور هم جمع شدند و جلسه ی فوری برگزار کردن. در اون جلسه سعی شد جلوی مشکلات بیشتر گرفته بشه و یک سری راه حل ها ارائه شد.
یکی از اون راه حل ها اینه که دیگه گروه سازنده واحد و مشخصی که بخواد اینطوری رفتاری بکنه نخواهد داشت و از این به بعد کل گروه او اس ام ایران در یک روند دموکراتیک جلسه برگزار میکنه و ادمین های حاضر در اون به مسائل رای میدن.
دسترسی حساب سازنده ی گروه به سه نفر از مدیران کنونی گروه داده شده تا در صورت بروز مشکل و حل مسائل وارد اون حساب بشن و مشکلات رو حل کنن.
گروه و کانال مجددا دایر شدن و شما میتونید با ارسال پیغام به من در تلگرام پیوند گروه و کانال رو دریافت کنید. حساب من در تلگرام
@soshaw

باید یک تشکر ویژه بکنم از دوست خوبم و ادمین خوبمنون آقا نوید که در این چند روز به جای استراحت و لذت بردن از تعطیلات سعی کرد بخش زیادی از مشکلات مربوط به ایجاد مجدد گروه رو حل کنه.

و در انتها از طرف مدیران او اس ام ایران من از همه شما کاربران عزیز، دوستان گرامی و مشارکتکنندگان محترم نقشه بخاطر بوجود اومدن این مشکل عذرخواهی می کنم و امیدوارم دیگه شاهد چنین رفتارهای غیرحرفه ای نباشیم.

پیروز و سربلند باشید،
سوشا مصلح