nu staat er:
maxNativeZoom:18,minNativeZoom:6
Dus mijn 20 moet 18 zijn vorige keer stond daar 20
Gelijk is mijn error in de TMS opgelost, 20 naar 18 gezet.
is nu _v2 versie.
Voor alle duidelijkheid:
Dit is nadat ik enkel de WMS-URL vanaf de site satellietdataportaal.nl heb gekopieerd bij invoervak 2.
Nadat ik de knop bij 3 (Lagen ophalen) heb geklikt (en niets anders), is dit het resultaat.
Ik gebruik versie 15031 (NL) van JOSM onder Windows 10.
Zoals hierboven vermeld, ik kan er in de praktijk mee werken wanneer ik het hokje ‘Sla eindpunt op’ bij 4 aanvink, maar begrijp niet waarom ik bij 4 niet zelf een laag kan selecteren.
Wanneer ik een nieuwe link (die dus nog niet in het cache zit) bij 2. invoer en ik druk eenmaal ALLEEN in grijze balk op 3. Lagen ophalen. VERDER NIKS, en **ik tel mee dan duurt het 7- 8 seconden **voordat ik bij 4. de laag zie, DAN pas klik ik een laag aan.
Diverse pogingen, geen resultaat. Lijkt erop dat probleem zich alleen voordoet bij ‘satellietdataportaal’.
Ook aanroep vanuit webbrowser geeft bij mij als resultaat geen XML bestand zoals zou horen:
Er komt wel tekst, maar niet in XML formaat, dus JOSM kan daar dan verder ook niets mee op dat moment.
Zie dat ik zelfde probleem een jaar geleden ook al tegen kwam (eerste pagina van deze draad).
E.e.a. ook geprobeerd met andere browser, andere computer, zelfs op XP; alle zelfde resultaat.
Och, voorlopig kan ik uit de voeten via een endpoint, maar als iemand nog een gouden tip heeft?
Eerder door mij aangekaarte probleem van geen keuze kunnen maken uit beschikbare lagen, is nu opgelost.
Even het pop-up scherm wat vergroten deed wonderen.
Dat is goed nieuws, ik neem aan dat er gedurende deze periode geen 25cm beelden via Satellietdataportaal komen.
Voor het geval sommige het nog niet weten:
Je kunt op de website via linksboven (vierkantje) een vlak maken over het gebied die je wil gebruiken.
Dit zijn vaak actuelere beelden dan de door Satellietdataportaal samengestelde kaart.
Als je de 10m (Sentinel ipv. Superview) aanklikt krijg je nog actuelere kaarten. Op moment van schrijven zijn er 10m beelden beschikbaar van onder andere Leeuwarden van 15-04-2020, 3 dagen oud dus.
Satellietdataportaal levert uberhaupt geen 25 cm beelden toch? Het 25 cm zomer-materiaal wat we hier gebruiken wordt geleverd door Beeldmateriaal Nederland, via PDOK. Het grote verschil is natuurlijk dat de 25 cm beelden worden ingewonnen door luchtfotografie met een vliegtuig i.p.v. satellieten.