Af en toe worden we geconfronteerd met een merkwaardige bijdrage. Nu in Schin op Geul. Restaurant “De Wilde Hap” incl. Overnachting en volgens mij onzinnige website.
Ik weet met 99,9% zekerheid dat daar niets ligt, maar ik fiets er vandaag nog wel even langs, hetgeen waarschijnlijk tot een revert gaat leiden.
Tsja: en die Biergarten in eigen tuin: ik heb ooit een boom in mijn achtertuin gemapt, die toen de naam boom nog niet mocht hebben. Tag er access=private aan zo dat niet al gebeurd is?
Ja, dat is duidelijk een geval van een nieuw speeltje uitproberen.
Op alle luchtfoto’s is daar niets gebouwd, bankjes staan in het water of in het niets, en de woonhuizen zijn niet omgebouwd naar horeca of hotel. De Wilde Hap is niet terug te vinden, geen adres, geen zakelijke vermeldingen en een nep website.
De vraag is of we hem/haar duidelijk kunnen maken dat OSM geen speelgoed is.
Soms wil het argument dat wereldwijd iedereen deze onzin kan zien, wel helpen.
Field survey heeft mijn laatste 0,1% twijfel - zo die bestond - weggenomen. Er stond niets, er staat niets en er zijn ook geen bouwactiviteiten aldaar. Ik heb de changeset teruggezet met een opmerking alleen te mappen wat er is.