get layers gedrukt?
de layers hebben een geoblock, dus waar woon je, …dan kan je ook niet de gegevens ophalen.
Psst, de website gebruikt zelf geen wms.
Ik vindt de wms niet vloeiend in Josm werken en happert meer bij verder inzoomen.
Bij zoomen verder dan de eigenlijke laatste laag wordt de pixel vergroot en dus waziger.
De tms doet het beter. Die ze gebruiken in de leaflet website.
Probeer maar eens uit, laat even weten, wat jij er van vindt. Wat eigenlijk niet de bedoeling is. Anders hadden ze geen wms knop.
Ik had dit al gemeld bij NSO Geoserve.
Bij wms krijg je wel eens van die rode error meldingen.
juni en augustus. Bij TMS invoegen
https://portal.geoserve.nl/tiles/NSO_mosaics/tileserver/20180601_20180715_Tri_80cm_RD_8bit_RGB_Mosaic_Period3_Clip/{z}/{x}/{y}
https://portal.geoserve.nl/tiles/NSO_mosaics/tileserver/triplesat_mosaic_20180716_20180824_80cm_RD_8bit_RGBv2/{z}/{x}/{y}
maxNativeZoom:17 zoonniveau invoegen.
De wms wordt alleen aangeleverd in RD Rijksdriehoek EPSG:28992
Lijkt niet zo goed te werken als laag in JOSM.
File met alle wms lagen.
https://satellietdataportaal.nl/wms/Mosaics/service?SERVICE=wms&REQUEST=GetCapabilities
Deze link bij aanmaken wms:
https://satellietdataportaal.nl/wms/Mosaics/service?
wms knop website.
Hier verschilt de url path /wmslayer/, maar je krijgt de bovenste als je het invoert /wms/ met alleen de laag van augustus.