Bedankt Sander, bij jullie werkt de BAG plugin dus nog wel?
Sander_H
(Sander H)
May 19, 2019, 12:17pm
5875
Ja hoor geen problemen hier, gebruik nu JOSM 15074 met Java update 211
Bedankt Sander, na de Java update naar v211 werkt ie weer
Verzoek import van pand met adressen Elzenhagensingel 1551 - 1813, Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E7AEfyy5?layers=N&m=
Bedankt. bultsweg en zwarteweg zijn goed. echter zijn bij de andere adressen nog enkele woningen die missen als ik op de kaart kijk (of is dat een caching probleem van mijn browser?).
In overdinkel, pastoor van laakstraat zie ik alleen dat 67 en 69 zijn toegevoegd en 71 en 73 nog missen.
In Enschede bij zeggeven zie ik alleen dat 8 en 16 zijn toegevoegd maar de nieuwe woningen ertussen nog missen (10, 14)
Herhaling
BAG import-verzoek
Bedrijfspand / bouw gestart
Olympiaweg 38 en 40 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63564&mlon=4.71380#map=19/52.63564/4.71380
Dank u wel!
Sander_H
(Sander H)
May 22, 2019, 6:52pm
5881
jonrellim:
Bedankt. bultsweg en zwarteweg zijn goed. echter zijn bij de andere adressen nog enkele woningen die missen als ik op de kaart kijk (of is dat een caching probleem van mijn browser?).
In overdinkel, pastoor van laakstraat zie ik alleen dat 67 en 69 zijn toegevoegd en 71 en 73 nog missen.
In Enschede bij zeggeven zie ik alleen dat 8 en 16 zijn toegevoegd maar de nieuwe woningen ertussen nog missen (10, 14)
De ontbrekende alsnog toegevoegd.
byckel
May 23, 2019, 4:31pm
5882
Verzoekje BAG import voor Boekel NB
Boterweg 10-24 en 32. Deze huizen zijn af
Het nieuwe schoolgebouw Parkweg 10, iets ten oosten daarvan. die mag nog even op construction
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.60645/5.67453
Alvast bedankt!
Import verzoek
Uden, Appelhof en Bessenhof.
Meerdere gebouwen bij gekomen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64703/5.63566
Bedankt!
dvdhoven
(D van den Hoven)
May 24, 2019, 7:39am
5885
Het probleem is, dat de BAG alleen woningen op bouwvergunning verleend heeft bij deze straten. Als je huisnummers kunt geven, dan kunnen die geïmporteerd worden. Ook uit de luchtfoto kan ik niet opmaken welke mogelijk in bouw of gereed zijn.
Herhaald verzoek: import van pand met adressen Elzenhagensingel 1551 - 1813, Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E7AEfyy5?layers=N&m=
Sint_E7
(Sint E7)
May 24, 2019, 10:19am
5887
Herimport gevraagd; de betreffende flat is ingemeten en staat nu wel correct in de BAG.
Dolar
(Dolar)
May 24, 2019, 7:21pm
5889
Import verzoek
Landgoed Wellenseind, ontmoetingscentrum Het Anker en accommodatie, Dunsedijk 3A Lage Mierde (NBr)
locatie: https://osm.org/go/0EuMiL0GE?layers=N&m=
Hi, kan iemand hier naar kijken en aanvullen, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40883/4.67837 maar ook dit terrein of grondstuk is een bouwterrein.
Alvast bedankt.