Окрім потоку емоційного флуду ніяких аргументів прикладів , посилань на дівйсно ВАу помилки форум не побачив і не побачить бо їх нема
Окрім придуманого вами про точки Ви хоть би правило показали на основі чого робите погоду
Щодо Недашки то окрім виявленої Вами помилки з landuse=admin centre там все вірно тому реверт
KKS приймає одноосібне рішення
Його відмова зателефонувати до сільської ради ( в одній з розмов ) щоб перевірити інформацію є відсутність бажання поводитись адекватно та співапрацювати з іншими маперами
Запрошую KKS чому він ігнориить моє прохання слідувати правилам поведінки і запроошувати інших маперів щобю вони виразили свою думку
KKS повинен пам ятатти і усвідомлювати що в ньог о нема повноважень одноосібно знищувати роботу іншого мапера
Тому KKS має аповернутись до конструктивної поведінки і прпинити знищувати мою роботу на підставі своїх хотелок
KKS прочитай таблицю про статуси доріг в Україні , посилання на яку я йому дав сьогодні в одному з повідомлень
також я ознайомив KKS що 101 км є частиною міста Малин у вигляді посилання на сайт ЦВК на підставі чого ваше редагування 101 км скасоване
Також було б добре якби KKS проявив наміри конструктивної поведінки та зателефонував до Недашківської сільради за мікрорайон Гнилище і обговорив Гнилище з іншими маперами
На жаль KKS продовжує неадекватну поведівнку у вигляді війни редагувань ігноруючи прохання почути думку інших маперів
Кумуке, згідно рішення всесвітнього правління рептилоїдів, інтереси якого в Україні представляє - ЦВК. Антарктида - це Україна! мало того це ще й Шевченківський район. https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/showdoc3pf005f01=223pf1801=15564.pdf Такщо швидко запамив всю Антарктиду як частину Шевченківського району, отирмав бан перманентний, та ми тут заспокоїмось без тебе нарешті.
Ти зробив по кадастру Гвоздь ака Миролюбів, я зробив по кадастру охорону залізничного мосту в Гранітне. “Томущо послідовний!”. Треба відповідать за свої слова. Якщо ти перманентно jizz’иш на кадастр - до роби то кругом!
А ще згідно рішення яке опубліковано на заборі: “Петя **й!” Такшо це також треба вважать за офіційний документ наряду з сайтом ЦВК, твоєю звихнутою фантазією і діагнозом записаним у твоїй медичній карті.
101 км у паспортах ставлять Малин Житомирської області
На жаль KKS продовжує вести себе неадекватно що на форумы що взагалі
Влаштував агресивну кампанію по блокуванні моє роботи в проекті
негативно що ніякого контролю за поведінкою на форумі нема
Я реверт МАЛИН у 101 км
Бо я працював у управління праці та соцзахисту населення і сам бачив прописку Малин 101 км
KKS коритується що зник контроль за поведнкою і обрав стиль поведінки я KKS умний всі решта ні
у Малин райлні є нормальною практикою коли на території одніє сільради розташовано хати іншої сільради а в даному випадку Малин міськради
KKS продовжує неадекватну поведінку по знищенню характеристик реальноіснуючих об’ктів https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.70041882290082/29.229954024276218
Щодо видалення старої назви 7 ракетна частина то приїдьте до місто вам підтвердять
На жаль KKS продовжує демострувати що у ньог о нема намірів коструктивно співпрацювати
KKS після написання попереднього тексту
продовжив знищення характеристик об’кту біля с Ворсівка https://www.openstreetmap.org/changeset/70311067
Прояв 100 відсоткової неадекватності і невменяемости
Ти навіть на Дунаї насрав.
Є куток в Україні де ще не насрано тобою? Мені здається якщо хтось спуститься в Маріанську западину - то там також буде насрано богданчиком.
Думаю коли ти самозабанишся то тут буде тиша на місяць. Всі св’яткуватимуть і подостають усе заникане дороге бухло.
Новий мапер LIKKR, тільки но зареєструвався і відразу почав займатися вандалізмом. Будь ласка відкотіть всі його правки по річці “Біянка” в місті Кропивницьком
Моі вітанні спільноті. На свій захист можу сказати, що маю в розпорядженні мапи 1:500 та 1:10000 на яких немає жодного натяку на Біянку, а по балці на умовними позначеннями нанесено - рослинність травяна степова