И тут этот спам
Какой же спам? Я сам пользуюсь этой прогой. Наоборот, думал помочь.
А! Вот оно что.
А то стиль сообщения похож на простую рекламу.
Пошёл какчать.
Галилео как-то ставил. Посмотрим что изменилось
Ну и что оно для скачивания Крыма предлагает?
Нажаль, інформація не точна та адреси не мають координат
Як на мене можна вилучити, тим більш місяць тому лінію розмежування було оновлено - https://www.facebook.com/groups/scgisukraine/permalink/2229913727246943/
Усім привіт!
Таке запитання: про що можна писати новачкам?
На даний момент я відправляю таке повідомлення:
Доброго дня, Username!
Вітаємо в OpenStreeMap!
Рекомендую Вам, перед активною роботою із цим сервісом, ознайомитися з:
- Інформація про проект;
- Найпоширеніші об’єкти та їх позначення;
- Часті запитання;
- Форум, де можна запитати про усе, що цікавить - тут Вам зможуть пояснити щось незрозуміле, щось підказати та можна просто поспілкуватися;
- Керівництво для початківців;
- Домашня сторінка української спільноти;
Сподіваємось на порозуміння та дотримання правил OpenStreeMap.
Цікавого та приємного картографування! З повагою, Богдан.
Чесно, не розумію, що вас усіх в той телеграм тягне як у вконтакт.
Всім привіт!
Може хтось знає, що це за акаунт https://www.openstreetmap.org/user/User1%20-%20Lightcyphers і хто ним керує?
Бот?
З того, що я зміг поки знайти, це один із 5-ти акаунтів якоїсь дата-компанії, що вносить виправлення до OSM. Виправлення практично усі доречні, окрім деяких незначних нюансів, зазвичай із погіршенням геометрії. Але як вони формують ці виправлення (автоматично чи ні) я поки не зрозумів.
Хтось брав в такому участь?
До речі, хтось знає куди подівся шар Maxar Premium Imagery (Beta)?
Maxar можно добавить в Josm вручную. В настройках изображений нажать «+TMS» и вставить ссылку
https://www.facebook.com/maps/ml_roads?theme=ml_road_vector&collaborator=fbid&token=ASZUVdYpCkd3M6ZrzjXdQzHulqRMnxdlkeBJWEKOeTUoY_Gwm9fuEd2YObLrClgDB_xfavizBsh0oDfTWTF7Zb4C&hash=ASYM8LPNy8k1XoJiI7A&result_type=satellite_raster_tile&materialize=true&x={x}&y={y}&z={z}
Кто подскажет как быть с русскими названиями в Крыму? Хочется, чтобы все названия были на украинском
Чтобы были где? На какой-то карте, в каком-то навигаторе, в базе данных?
В базе данных, кстати, есть очень много названий на украинском.
В картах Украины не стало Днепропетровской области. Кто-то её аккуратно вырезал! Причём, как в русском, так и в Украинском варианте! А я, дурень, сначала снёс предыдущую версию карты, а потом скачал и установил новую! Это поправимо? Если кто-то может, киньте ссылку на OSM карту, в которой эта область присутствует!