+1
…а ще є теґ building=ruins, якщо це руїни будівлі
Доброго дня!
Віднедавна, Автономна Республіка Крим відображається некоректно, як іноземна територія, Хоча згідно до міжнародного законодавства - це територія України.
Це буде виправлено?
Доброго дня!
Віднедавна, Автономна Республіка Крим відображається некоректно, як іноземна територія, Хоча згідно до міжнародного законодавства - це територія України.
Це буде виправлено?
Українська спільнота OSM працює над цим залучаючи всі можливі доводи та факти.
Це сталось не через помилку, наразі таке політичне рішення керуючої групи людей в OSM, які явно пустилися берега.
не хочу щоб, наприклад, OSMAND мені показував туди шлях.
То не прокладайте туди маршрутів, і не буде показувати.
Прога “Guru Maps Pro” для андроида временно бесплатна, может кому надо.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bodunov.GalileoPro
И тут этот спам
Какой же спам? Я сам пользуюсь этой прогой. Наоборот, думал помочь.
А! Вот оно что.
А то стиль сообщения похож на простую рекламу.
Пошёл какчать.
Галилео как-то ставил. Посмотрим что изменилось
Ну и что оно для скачивания Крыма предлагает?
Уявляєте, я знайшов усі адреси Украіни!
Нажаль, інформація не точна та адреси не мають координат
А що робити із цим: https://www.openstreetmap.org/way/567035173, та https://www.openstreetmap.org/way/567035216? Тому, що застереження не видаляти трохи сумнівне. Теги теж.
Як на мене можна вилучити, тим більш місяць тому лінію розмежування було оновлено - https://www.facebook.com/groups/scgisukraine/permalink/2229913727246943/
Усім привіт!
Таке запитання: про що можна писати новачкам?
На даний момент я відправляю таке повідомлення:
Доброго дня, Username!
Вітаємо в OpenStreeMap!
Рекомендую Вам, перед активною роботою із цим сервісом, ознайомитися з:
- Інформація про проект;
- Найпоширеніші об’єкти та їх позначення;
- Часті запитання;
- Форум, де можна запитати про усе, що цікавить - тут Вам зможуть пояснити щось незрозуміле, щось підказати та можна просто поспілкуватися;
- Керівництво для початківців;
- Домашня сторінка української спільноти;
Сподіваємось на порозуміння та дотримання правил OpenStreeMap.
Цікавого та приємного картографування! З повагою, Богдан.
Усім привіт!
Таке запитання: про що можна писати новачкам?На даний момент я відправляю таке повідомлення:
Доброго дня, Username!
Вітаємо в OpenStreeMap!Рекомендую Вам, перед активною роботою із цим сервісом, ознайомитися з:
- Інформація про проект;
- Найпоширеніші об’єкти та їх позначення;
- Часті запитання;
- Форум, де можна запитати про усе, що цікавить - тут Вам зможуть пояснити щось незрозуміле, щось підказати та можна просто поспілкуватися;
- Керівництво для початківців;
- Домашня сторінка української спільноти;
Сподіваємось на порозуміння та дотримання правил OpenStreeMap.
Цікавого та приємного картографування! З повагою, Богдан.
Я бы добавил ссылку на Телеграм-чат: https://t.me/osmua - сейчас там основное общение идет
Чесно, не розумію, що вас усіх в той телеграм тягне як у вконтакт.
Всім привіт!
Може хтось знає, що це за акаунт https://www.openstreetmap.org/user/User1%20-%20Lightcyphers і хто ним керує?
Всім привіт!
Може хтось знає, що це за акаунт https://www.openstreetmap.org/user/User1%20-%20Lightcyphers і хто ним керує?
Бот?
З того, що я зміг поки знайти, це один із 5-ти акаунтів якоїсь дата-компанії, що вносить виправлення до OSM. Виправлення практично усі доречні, окрім деяких незначних нюансів, зазвичай із погіршенням геометрії. Але як вони формують ці виправлення (автоматично чи ні) я поки не зрозумів.