Kako napraviti granicu Srbije u poly formatu?

Za rendering server nam treba objedinjena granica Srbije i Kosova i Metogije u kao jedan obejkat u poly foramatu.

Nasao sam alat http://polygons.openstreetmap.fr/index.py s kkjim sam izgeneriosao posebno poly za Srbiju pa onda za Kosovo i MEtogihiju pa sam ih sastavio u jedan ali se nije izgubila granična ilinija između Srbije i Kim a i dobijeni poly ima mnogo segmenata pa to komplikuje rendering.

Zna li neko kako da se naprvi jedan poly koji sadrži konture Srbije zajedno sa Kosovom i Metohijom i koji nema nepotrebno veliki broj segmenata?

JOSM има додатак “poly” који може да ради са овим форматом. Колико сам пробао може да се мења сам фајл (бришу, додају и померају тачке) и да те измене сними.
Е сад, тај снимљени фајл не може да се учита у JOSM док му се ручно не коригују прва два реда.

Не знам да ли је то неки баг, или шта већ, у сваком случају може да се релативно лако превазиђе.

Prvo sam našao taj dodatak ali on kod mene ne može da se instalira.

Мени ради са последњом стабилном верзијом ЈОСМа. Али зато неће онај мој додатак за пресловљавање :frowning:

Njega nisam uspeo ni da nađem :slight_smile:

Kada pokusam da isntaliram poly plugin kaže: Could not load plugin ‘poly’ because the plugin main class ‘poly.PolyPlugin’ was not found.