VARVAR8, шар ортофотознімків працює. А якщо ви маєте на увазі саме кадастровий поділ (межі ділянок), то він зараз чомусь не працює навіть на офіційному сайті http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
wms_endpoint:https://map.land.gov.ua/geowebcache/service/wms - замініть на це. Якщо у майстрі додавання WMS поставити прапорець “Store WMS endpoint only, select layers at usage” - то можна потім обирати шари, за потреби, доступні в переліку.
Громадяни, я щось трошки заплутався. Не пам’ятаю де точно, але точно пам’ятаю що бачив десь модернову карту з ізолініями висот кожні 5метрів по Київу. Чи то було на публічному геопорталі Києва https://mkk.kga.gov.ua/ чи це було на etomesto, але перевірив і там і там, але не знайшов.
Може хто знає де є ця карта з висотами Києва?
Ні. Оглядова карта (ТЕСТ)" це https://opentopomap.org/#map=11/50.4713/30.3690 а там висоти з SRTM. А в тій карті що я пам’ятаю - бул кожні 2 метри і бугри Виноградарського лісу були чітко видні. Причому це була саме картографічна зйомка місцевості, а не публічні дані висот.
І ще ж думав собі в САС скачать карту, але думаю вона публічна - то нікуди не дінеться. Це як початок кадастрової карти коли всі тайли були без ватермарка ДЗК.