Graag import:
Wilgenplantsoen 16 Waspik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67351&mlon=4.96087#map=18/51.67351/4.96087
Met dank
Graag import:
Wilgenplantsoen 16 Waspik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67351&mlon=4.96087#map=18/51.67351/4.96087
Met dank
Verzoek BAG update imports op het complete BAT terrein:
@dvdhoven ik heb trouwens ondertussen een mail gezonden naar osmned@gmail.com
Er staat (nog) niets in de BAG, is de bouw al begonnen?
De geometrieën van de bestaande gebouwen kloppen niet meer, herimport nodig.
EDIT: deze dus https://www.openstreetmap.org/way/53239479, de rest lijkt te kloppen, misschien handig om te kijken of de BAG import plugin veranderingen detecteert.
Commodoortje: Ninjoh:Verzoek BAG update imports op het complete BAT terrein:
@dvdhoven ik heb trouwens ondertussen een mail gezonden naar osmned@gmail.comEr staat (nog) niets in de BAG, is de bouw al begonnen?
De geometrieën van de bestaande gebouwen kloppen niet meer, herimport nodig.
EDIT: deze dus https://www.openstreetmap.org/way/53239479, de rest lijkt te kloppen, misschien handig om te kijken of de BAG import plugin veranderingen detecteert.
Gemeentehuis bijgewerkt. Panden ernaast staan met status sloopvergunning. Verder niks nieuws te zien.
Ninjoh: Commodoortje:Er staat (nog) niets in de BAG, is de bouw al begonnen?
De geometrieën van de bestaande gebouwen kloppen niet meer, herimport nodig.
EDIT: deze dus https://www.openstreetmap.org/way/53239479, de rest lijkt te kloppen, misschien handig om te kijken of de BAG import plugin veranderingen detecteert.
Gemeentehuis bijgewerkt. Panden ernaast staan met status sloopvergunning. Verder niks nieuws te zien.
Dank je. In de nabije toekomst zal hier waarschijnlijk meer geïmporteerd moeten worden Als je het terrein op loopt is het één grote bouwplaats, waar je letterlijk de hopen puin van de oude hallen nog op dezelfde plek als de oude hallen ziet liggen.
Verzoek BAG import voor Deukerdijk 2, Pannerden (BAG ID: 0196100000356936). De status in de BAG is “Bouwvergunning verleend”, maar op de recentste PDOK luchtfoto’s zie je de nieuwe(!) fundering al in aanbouw, wat mij betreft geldt dat als een gebouw onder constructie.
De twee panden die hier voorheen stonden maar inmiddels gesloopt zijn heb ik net verwijderd. Het adres blijft hetzelfde, moet alleen even mooi midden in het nieuwe pand worden geplaatst.
AUB import, reed er net langs, ze zijn bezig:
Resultaat (15 huidige adressen)
Broekhovenseweg 371 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54150&mlon=5.09617#map=19/51.54150/5.09617
Met dank!
Verzoekje voor een import.
Beukemaplein 25 en 31, Hoogeveen, zijn nu ook in aanbouw.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.71908/6.48008
Alvast bedankt!
Graag BAG import voor een nieuwe school in Zaandijk. Bouw al vergevorderd.
En als je door Moergestel komt zie je weer iets: AUB import dit nieuwe blok huizen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54330&mlon=5.18197#map=18/51.54330/5.18197&layers=N
Ik heb construction landuse gezet.
Met dank!
Edit:
AUB re-import want er wordt gebouwd en vorm is anders in BAG:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.42758&mlon=5.43068#map=17/51.42758/5.43068
Verzoek BAG import voor Deukerdijk 2, Pannerden (BAG ID: 0196100000356936). De status in de BAG is “Bouwvergunning verleend”, maar op de recentste PDOK luchtfoto’s zie je de nieuwe(!) fundering al in aanbouw, wat mij betreft geldt dat als een gebouw onder constructie.
De twee panden die hier voorheen stonden maar inmiddels gesloopt zijn heb ik net verwijderd. Het adres blijft hetzelfde, moet alleen even mooi midden in het nieuwe pand worden geplaatst.
Volgende keer aub een OSM link erbij. Was nu even zoeken, want de straat bleek De Berghoofdseweg te zijn.
AUB import, reed er net langs, ze zijn bezig:
Resultaat (15 huidige adressen)
Broekhovenseweg 371 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54150&mlon=5.09617#map=19/51.54150/5.09617Met dank!
Staat er op.
Verzoekje voor een import.
Beukemaplein 25 en 31, Hoogeveen, zijn nu ook in aanbouw.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.71908/6.48008Alvast bedankt!
Staan er op.
Graag BAG import voor een nieuwe school in Zaandijk. Bouw al vergevorderd.
Staat er op.
En als je door Moergestel komt zie je weer iets: AUB import dit nieuwe blok huizen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54330&mlon=5.18197#map=18/51.54330/5.18197&layers=N
Ik heb construction landuse gezet.
Met dank!Edit:
AUB re-import want er wordt gebouwd en vorm is anders in BAG:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.42758&mlon=5.43068#map=17/51.42758/5.43068
Hele blok geimporteerd waar de landuse staat.
Pand bijgewerkt.
Graag import woningen in aanbouw te Meerstad:
Verzoek voor BAG imports Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.52158/5.50681
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.53195/5.48882
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.53060/5.48644
Graag import woningen in aanbouw te Meerstad:
Alle gedaan - denk ik
Verzoek voor BAG imports Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.52158/5.50681
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.53195/5.48882
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.53060/5.48644
Gedaan.
Mijn dank, Martin.