De adressen staan bij woonwagenplaatsen op het perceel. Deze adressen worden zo te zien niet gerenderd op osm.org
Dit omdat de woonwagen verplaatst zou kunnen zijn.
Ja, gemeente Utrechtse Heuvelrug levert zeer slechte kwaliteit.
De kazerne was al meer dan 6 maanden in gebruik voor de BAG werd aangepast.
Reactie per mail: Wacht maar op inmeten door het kadaster.
Uh… Ik bedoel verbouwingen Doet de BAG import plugin die niet bijwerken? Als je de BAG pand raster laag van pdok aanzet als achtergrond zie je meteen wat ik bedoel.
Zijn dit allemaal vergunningen soms? Lijken me er wel erg veel, maar ik zal eens goed kijken.
Ik weet niet precies hoe die bag import plugin bedient wordt; kost het veel tijd om over een gebiedje als een stad heen te gaan en alle aangepaste (verbouwde) panden te updaten of zijn het maar een paar klikjes?
Dit zijn wijzigingen in de BAG van welke aard dan ook. De BAG is in heel het land niet 100% OSM gelijkend. Daar zul je aan moeten wennen. Het kost veel tijd, maar vooral uitzoekwerk wat waarheid is om OSM met BAG 100% gelijkend te krijgen. En bij wijze van spreken muteert de gemeente morgen weer tig gebouwen, omdat ze daar ook niet stil zitten. Het is niet de bedoeling dat de vrijwilligers een dagtaak aan de updates krijgen met het doel om OSM gelijk te houden aan BAG.
Nee dat snap ik, het is nogal een gigantische taak om osm enigsinds gelijk met de BAG te houden. Zeg, zoeken jullie nog meer vrijwilligers voor de BAG imports?
Dank je. In de nabije toekomst zal hier waarschijnlijk meer geïmporteerd moeten worden Als je het terrein op loopt is het één grote bouwplaats, waar je letterlijk de hopen puin van de oude hallen nog op dezelfde plek als de oude hallen ziet liggen.
Verzoek BAG import voor Deukerdijk 2, Pannerden (BAG ID: 0196100000356936). De status in de BAG is “Bouwvergunning verleend”, maar op de recentste PDOK luchtfoto’s zie je de nieuwe(!) fundering al in aanbouw, wat mij betreft geldt dat als een gebouw onder constructie.
De twee panden die hier voorheen stonden maar inmiddels gesloopt zijn heb ik net verwijderd. Het adres blijft hetzelfde, moet alleen even mooi midden in het nieuwe pand worden geplaatst.