Iets is inderdaad altijd dropt, zie de paarse lijn.
De Y-as zijn metatiles per seconde. Er worden dus altijd zus en zoveel metatiles per seconde gedropt.
Tiles zijn natuurlijk de tegels waaruit de kaart bestaat (.png’s van 256 × 256 pixels).
Maar wat ze met meta en droppen bedoelen weet ik niet
Ik ben de laatste tijd even met andere zaken bezig, dus merk er weinig van.
Ongeveer 15 min. geleden kleine wijziging door gevoerd.
Nog geen reactie op: openstreetmap.org
Verschilt ook heel erg per zoomniveau. Het door mij een week geleden ingetekende nieuwe busstation in Delfzijl krijg ik op zoomniveau 17 nog steeds niet in beeld, ook niet na ‘verversen’. Wel op zoomniveau’s 16, 18 en 19.
Het lijkt erop dat de er willekeur in oppakken van rendering is. Shop etc worden redelijk snel gerenderd, maar andere dingetjes zoals een waterkraan is na een week nog niet te zien.
Vaak moet je momenteel minstens een week wachten tot je iets ziet, en dus heel vaak is er een groot verschil tussen de verschillende zoomniveaus.
Je kunt de status van een tile opvragen en dan blijkt dat de betreffende tile soms voor het laatst 3 maanden geleden is gerenderd. Het “dirty” maken van een tile blijkt geen enkel effect te hebben.
Lees ook deze reactie op OSM help.
Dat het af en toe goed (en snel) gaat lijkt momenteel de norm…
Hoewel ik nog steeds niet weet wat dropped changesets zijn, want het klinkt alsof ze genegeerd worden, staan wel alle changesets in de database. De laag Humanitarian wordt wel snel gerenderd.
Dus geen reden om ons zorgen te maken
Die is op een aantal door mij eerder gesignaleerde problemen inderdaad goed bijgewerkt, maar zojuist nog even gekeken hoe dat zit met recente edits, kom ik tot de conclusie dat de Humanitarian binnen 1 minuut (!) vanaf zoom 14 alles perfect bij heeft gewerkt, maar dat de Duitse versie nog net zo weinig laat zien als Mapnik…
Niet direct rendertime, maar er is wel het een en ander mis momenteel. Notes worden niet meer op de kaart getoond en als je een note vanuit het "neis"overzicht probeert op te vragen, krijg je een foutmelding.