Bedankt, Martin.
In Tilburg, aub de gebouwen rond dit punt verversen: er wordt nu gebouwd, cq vormen zijn anders.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56905&mlon=5.07784#map=19/51.56905/5.07784
Bedankt!
Aangepast: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=67660645
Ik heb het overlappende gebouw handmatig adhv PDOK foto aangepast.
Een keer via Haaren gegaan: pls import:
Oude Baan 1 e Haaren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60764&mlon=5.22590#map=19/51.60764/5.22590
Oisterwijk:
Oranjelaan 1, en de buren, Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57000&mlon=5.18357#map=18/51.57000/5.18357
Bosweg 154 A Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56777&mlon=5.20012#map=18/51.56777/5.20012
Moergestel:
Waterhoefstraat 6 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55483&mlon=5.18352#map=18/51.55483/5.18352
Kloosterlaan 38 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54674&mlon=5.17879#map=19/51.54674/5.17879
Met dank weer!
Verzoek import van gehele Tuinderijlaan, gehele Rijsbesstraat in Amsterdam Noord.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5q4MDbx?m=
Verzoek herimport van nieuwbouwwijk in vierhoek tussen Kadoelenweg 360, Mariahoevepad 10, Mariahoevepad 1, De Leggende Osstraat 10.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5q5g1TR?m=
Verzoek import Akkerdistelstraat 4-34, Amsterdam + pand Melkdistelstraat 22-94
Lokatie: https://osm.org/go/0E5qp2J21?m=
En hier graag dit nieuwe Shell station:
Burgemeester Letschertweg 600 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57961&mlon=4.97291#map=18/51.57961/4.97291
Tnx!
Verzoek herimport van voormalig ING hoofdkantoor, nu appartementen, Bijlmerplein 800-890, plus wat Hoogoorddreef
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UNtqlE-?m=
Nog een verzoekje voor Zaandam. Dit pand is nagenoeg af maar gek genoeg hangt er in bagviewer nog geen adres aan het object;
Graag deze in De Moer:
De Hooivork 13 De Moer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.62586&mlon=5.01616#map=18/51.62586/5.01616
Bedankt!
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Deze is te lastig voor mij. Ik weet hier geen raad mee. Lijkt ook niet veel veranderd tussen BAG en OSM. Ook zijn veel adresnodes van shops voorzien wat het erg complex maakt.
Ik heb wel het middengebouw en een gebouw wat noorderlijker geïmporteerd
Graag een volgende keer iets specifieker. Ik heb nu een aantal panden geïmporteerd, maar of dat datgene is wat je wilt hebben, is me niet helder.
Geïmporteerd