Tak
Podpisuję się obiema rękoma pod uwagami wojtas82. Najlepiej by było gdyby Yanosik skopiował rozwiazania z Google Maps Jak coś dobrze działa to nie ma co kombinować.
Drogie Yanosiki, możecie wyrysować rondo w Białej Nyskiej z dostępnych dla siebie śladów?
https://www.openstreetmap.org/note/1256380
Gotowe
o kurde może była by możliwość udostępnienia hot mapy od Yanosików w formie wmsa :x tak jak to robi strava z mapą biegową i rowerową
:x jeszcze jak by zrobić ze dwie z danymi z ostatniego miesiąca i może z roku :x
Hej Yanosiki, dzisiaj pomykałem drogą 901 z Zawadzkiego do Dobrodzienia i w miejscowości Bzinica Stara droga jest zamknięta dla ruchu z wyznaczonymi podobno objazdami zgodnie z http://zdw.opole.pl/10/utrudnienia-na-drogach.html . A Yanosik nic nawet się nie zająknął o zmianie w ruchu. Trzeba by to oznaczyć bo podobno do czerwca ma tak być. Może macie więcej danych w swoich śladach.
Yanosik nie wiedział Naniosłam zmiany.
Do przysiółków Obudowa i Brzyszowe da się dojechać. Wprawdzie znak stoi dokładnie tak jak naniosłaś zmiany ale na odcinku do Obudowy nie ma żadnych prac.
hej Yanosik. Dziś wybrałem się z Koszalina do Kołobrzegu nową S6 i o dziwo Yanosik prowadzi uparcie starą DK11 mimo, że S6 jest już na mapie.
Wskazana droga w aplikacji zostanie uwzględniona wraz z kolejną aktualizacją danych mapowych, tj. od 16.10.
Ktoś dodał uwagę o zamkniętej drodze, pewnie macie dokładniejsze dane, jak to tam wygląda
https://www.openstreetmap.org/note/1964883#map=19/50.30706/19.18087&layers=N
Wprowadziłam drobne korekty.
Cześć, droga nr 379 już sprawdzona i zaktualizowana.
Media donoszą o dzisiejszym zamknięciu mostu na Dunajcu w Tarnowie (ul. Witosa, kierunek na Ostrów)
https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25452839,zamknieto-most-nad-dunajcem-tarnow-stracil-najkrotsze-polaczenie.html
http://tarnow.net.pl/articles/s/i/267061#Most-w-Ostrowie-zostanie-zamkni%C4%99ty.-Grozi-zawaleniem
w Stargardzie od poniedziałku będzie zamknięty jeden z głównych wiaduktów pod linią kolejową. Tutaj info na fb starostwa: https://www.facebook.com/PowiatStargardzkiOficjalnyProfilPowiatu/photos/pcb.3070943879600437/3070961156265376/?type=3&theater
Dzięki za cynk
Na DK7 w związku z budową S7 w okolicach Pamiątki i Głuchowa zmianie uległ przebieg zachodniej jezdni. Naniosłem zmiany na OSM na podstawie filmu z przejazdu nocą, więc warto to zweryfikować z danymi GPS.
Zaraz zerknę na ślady yanosików i poprawię jeśli będzie trzeba