KiaaTiX
(KiaaTiX)
February 22, 2019, 6:38am
5548
Graag opnieuw importeren van het gebouw in het centrum van Tilburg waar nu de Primark zit.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55540/5.08626
Ook graag de omtrek vernieuwen van de gebouwen aan de Emmapassage:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55528/5.08901
waldpyk
February 22, 2019, 1:41pm
5550
Graag BAG import voor
De Polle 2 t/m 32 en Houtkolk 2 t/m 28 te Dokkum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.32545/5.98902
Alvast hartelijk dank
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
February 22, 2019, 10:23pm
5553
Kan iemand de outline van dit pand in Leeuwarden updaten? Hij is veranderd in de BAG. Een nieuwe mapper heeft al even een handmatige poging gedaan in ID.
Pand-ID: 0080100000339573
Zou iemand deze locatie kunnen importeren, distributiecentrum Primark wordt afgebouwd (Wagonstraat 2, Roosendaal):
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.55576/4.47612
Bij voorbaat dank!
Leo_Slager
(Leo Slager)
February 25, 2019, 11:04am
5558
_win88
(@win88)
February 25, 2019, 1:05pm
5559
Nieuw verzoek
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.13377/5.57948
Nieuwbouwproject is gestart.
Ik zal de straten erna intekenen.
Alvast bedankt!
Verzoek import Pietersbergweg 201 - 271
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UI74gN–?m=
Sander_H
(Sander H)
February 25, 2019, 2:35pm
5561
Bijgewerkt. Bij huisnummer 228 zitten in het zuidelijke puntje nog 2 kleinere objecten in overlap. Bestaan die nog?
Sander_H
(Sander H)
February 25, 2019, 2:37pm
5562
Geimporteerd. De conflicterende straten ruim je ook op neem ik aan?
Leo_Slager
(Leo Slager)
February 27, 2019, 10:58am
5564
HenkL
(Henk L)
February 27, 2019, 2:17pm
5565
Graag herimport van blokken nieuwbouw in Blauwestad : Dwinger/Handelskade.
Alles is net wat verschoven en er zijn schuurtjes bijgekomen.
Gedaan; tevens de outline/status van wat omliggende gebouwen aangepast.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=67625094