Graag BAG-import te Waardenburg, Steenweg 68a en 70 (nieuwbouw, oude te slopen nr. 70 staat er nog)
Bouw is in volle gang.
https://osm.org/go/0EvP6bM2O?layers=N&m=
Alvast bedankt.
Graag BAG-import te Waardenburg, Steenweg 68a en 70 (nieuwbouw, oude te slopen nr. 70 staat er nog)
Bouw is in volle gang.
https://osm.org/go/0EvP6bM2O?layers=N&m=
Alvast bedankt.
Hi kan hier een juiste import plaatsvinden, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.41107/4.68422 dit is een afbeelding op basis van de funderingen.
Bedankt
Hoi Ninjoh,
Ik weet niet precies wat je met de opmerking/vraag bedoelt.
Ik heb naar een object gekeken: way 663002363:
Het gaat om een door jou ingetekende Romneyloods, die niet in BAG staat.
Deze objecten staan wel vaker niet in de BAG omdat ze (gepland) van tijdelijke aard zijn, geen funderingen hebben en wellicht ook zonder bouwvergunning tot stand zijn gekomen.
Een BAG import zal dus niets opleveren.
Kun je je vraag - liefst per object - wat specifieker maken aub?
Martin
Ik heb het een en ander geïmporteerd, verder kun je dan 70 verwijderen als het zover is.
Geïmporteerd
Woningbouwproject Vissersdijk in Dordrecht is gestart… graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80063/4.71160
BVD,
Eggie
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Dank, Dick. Snel werk!
Graag opnieuw importeren van het gebouw in het centrum van Tilburg waar nu de Primark zit.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55540/5.08626
Ook graag de omtrek vernieuwen van de gebouwen aan de Emmapassage:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55528/5.08901
Dvdhoven bedankt.
Graag BAG import voor
De Polle 2 t/m 32 en Houtkolk 2 t/m 28 te Dokkum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.32545/5.98902
Alvast hartelijk dank
Nu in Diessen, import graag:
Heuvelstraat 48 Diessen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47403&mlon=5.17203#map=19/51.47403/5.17203
En Knegsel:
Zandoerleseweg 8 A Knegsel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40042&mlon=5.34844#map=18/51.40042/5.34844
En in Breda toen ik naar Ikea was:
Rithmeesterpark 21 Breda
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56990&mlon=4.73271#map=17/51.56990/4.73271&layers=N
Riel:
Kerkstraat 67 Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.52144&mlon=5.01797#map=19/51.52144/5.01797&layers=N
En dan had ik deze nog niet eerder gemeld: graag het beide blokken importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63453&mlon=4.93862#map=18/51.63453/4.93862&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63492&mlon=4.93897#map=18/51.63492/4.93897&layers=N
Deze in Dongen, re-import aub:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61849&mlon=4.96376#map=18/51.61849/4.96376&layers=N
Met dank
Bijgewerkt.
Geimporteerd.
Kan iemand de outline van dit pand in Leeuwarden updaten? Hij is veranderd in de BAG. Een nieuwe mapper heeft al even een handmatige poging gedaan in ID.
Pand-ID: 0080100000339573
Gedaan.
Verwerkt
Zou iemand deze locatie kunnen importeren, distributiecentrum Primark wordt afgebouwd (Wagonstraat 2, Roosendaal):
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.55576/4.47612
Bij voorbaat dank!