Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Hi,
Hier is een gebouw iets gewijzigd:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87193&mlon=4.53979#map=19/51.87193/4.53979
Bedankt voor import!
Uitbouw gesloopt.
Nieuwe verzoeken.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16353/5.57136
Uitbreiding De Landweer 10
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16689/5.57632
Harselaarseweg 108
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.16523/5.59116
Harselaarseweg 30 & naast Nijverheidsweg 24
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.16389/5.61490
Stockholmweg 1 etc. is al flink de hoogte in
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.15765/5.62011
De hele hoek Zwolleweg 1 tm 15 is ook al bijna af
Alvast weer bedankt
Verzoek BAG-import:, 2 vlakbij elkaar:
Distelweg 311-403
Lokatie: https://osm.org/go/0E5qsAX5F-?layers=N&m=
Albert Molhof 40-46, Distelweg 437, 441
Lokatie: https://osm.org/go/0E5qmrNik-?layers=N&m=
Pls import, Dongen, 2 gebouwen:
Haanse Hoef 1 A Dongen en UNIT:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61580&mlon=4.95453#map=19/51.61580/4.95453
Edit: ook nieuw in Dongen, oude gebouw heb ik verwijderd:
Hoge Ham 81 B Dongen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.62934&mlon=4.93993#map=19/51.62934/4.93993
Met dank!
Verzoek BAG-import (/update):
Stalkaarsen 17 (+ 17 A-D), Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84106/4.96220
Verzoek BAG-import:
Nieuwbouw op Klaproos, Wilgenroosje, Fluitenkruit (en Boterbloem)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.84455/4.96224
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=67366509
Gaarne zelf schooltags etc. aanbrengen/updaten
Ik heb het hele wijkje geïmporteerd en geupdated.
Gaarne zelf verwijderen wat nog niet in aanbouw is.
Voor als er hier echt bedreven BAG importeurs rondhangen:
Ik laat soms fixme’s achter op dingen in de omgeving van Zevenaar, die op de luchtfoto er erg vreemd uit zien, en hoogstwaarschijnlijk een BAG update nodig hebben, of soms zeker weten een BAG import nodig hebben.
Op het moment heb ik blijkbaar 9 objecten gemarkeerd;
Graag BAG-import te Waardenburg, Steenweg 68a en 70 (nieuwbouw, oude te slopen nr. 70 staat er nog)
Bouw is in volle gang.
https://osm.org/go/0EvP6bM2O?layers=N&m=
Alvast bedankt.
Hi kan hier een juiste import plaatsvinden, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.41107/4.68422 dit is een afbeelding op basis van de funderingen.
Bedankt