Vandaag gespot, bouw gestart te Meteren (Geldermalsen):
Bentinckshof 2 t/m 14 (even) + Buitenbos 2
https://osm.org/go/0EvwGPO7I–?m=
Noorderhof 1 t/m 13 (oneven) + Dingshof 1
https://osm.org/go/0EvwGaLT8–?m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Vandaag gespot, bouw gestart te Meteren (Geldermalsen):
Bentinckshof 2 t/m 14 (even) + Buitenbos 2
https://osm.org/go/0EvwGPO7I–?m=
Noorderhof 1 t/m 13 (oneven) + Dingshof 1
https://osm.org/go/0EvwGaLT8–?m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Gedaan; evanals van wat omringende panden de outline naar BAG aangepast:
Nieuwe verzoekjes
Buru 50 - staat op Bouwvergunning verleend - maar hoogste punt is bereikt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12768/5.58720
Saparua 34 toevoegen en Saparua 26 staat verkeerd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12891/5.58229
Oa. pand ID 0228100000080290 - staat op Bouwvergunning verleend -maar al een tijdje af, net zoals een aantal omliggende schuren. (ook te zien op satalietbeelden)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.12379/5.60122
Celsiusstraat 37, is al lange tijd verbouwd.
Galvanistraat 123, nieuwbouw
Bonnetstraat 47, nieuwbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.03237/5.61478
Alvast weer bedankt.
Graag import van twee woningen nr 7 en 13 aan de Lage Gouw in Teteringen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/66936826#map=19/51.60051/4.82437
Nr 13 is al zelf ingetekend door een startende mapper.
BVD,
Eggie
edit: Aan de Hoge Gouw zie ik nog een paar woningen die in september in aanbouw waren.
Alle gedaan.
Martin… bedankt.
Wellicht kan deze nieuwe St Nicolaasschool zelf ook nog geïmporteerd worden in Haren. De mapper heeft zelf een adresnode met gegevens aangemaakt.
https://www.openstreetmap.org/changeset/66937301
BVD,
Eggie
Geïmporteerd
Graag herimport van de net bewoonde woningen van Park Zürich, Veurse Achterweg 100 - 146 (even).
https://osm.org/go/0E4JFOlSU
De gemeente heeft foutjes in de huisnummering verbeterd.
B.v.d.
Jan
Hi,
Hier komt een grote distributie centrum (denk ik):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87234&mlon=4.56016#map=17/51.87234/4.56016
En hier zijn ook 2 nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87380&mlon=4.55084#map=17/51.87380/4.55084
Edit:
graag een bag import hier ook:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85755&mlon=4.55676#map=18/51.85755/4.55676
en ook hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.89523&mlon=4.58455#map=19/51.89523/4.58455
nog 1tje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90100&mlon=4.57615#map=18/51.90100/4.57615
klein huisje hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88190&mlon=4.56796#map=18/51.88190/4.56796
Graag import Hazelaarlaan 6, Dordrecht. Is al afgebouwd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79339/4.71358
BVD,
Eggie
Rector Coxlaan in Heide
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50577/5.94764
Nummer 5 is klaar en bewoond, 4, 6, 8 en 10 zijn in eerste stappen van de bouw.