Ik snap eigenlijk niet waarom Dvdhoven nog een node toegevoegd heeft. De node die ik op die plaats toevoegde bevat precies dezelfde tagging en het énige juist ref:IFPOT, d.w.z. NL:Q:44800250. Het nummer 260 ligt aan de overkant van de weg voor de bushalte richting Enschede.
Om nog even te reageren op het geen IIVQ schrijft:
- Alles samenvoegen op het perron ben ik niet zo’n voorstander van. In landelijke gebieden is het haltebord bijvoorbeeld bevestigd aan een lantaarnpaal en is er geen enkele sprake van enig platform en in Nieuwpoort (ZH) is dit bord zelfs bevestigd aan een huis. Daarom is voor mij een bushaltenode toch de beste optie om alles in kwijt te kunnen. Daarnaast valt me op dat op busstations (en in mindere mate onderweg) de platforms vaak ook een naam hebben, mijn inziens niet nodig als er ook een node aanwezig is met de naam vanuit het CHB en alle tags die aanwezig zijn.
- In elk geval in de Randstad en de concessie waarin ik woonachtig ben waren nog veel verouderde bushaltes aanwezig en vaak ook alleen in de vorm van een stop_position. Daar heb ik dus veelal de stop_position aangepast naar hetgeen (naar mijn idee) correct is en vervolgens ook een bushaltenode aangebracht. De relaties moeten in veel gevallen nog aangepast worden, daar ben ik inmiddels ook mee bezig.
- Staat in de eerste alinea van deze post.
Om überhaupt tot een eenduidige tagging te komen, gaat er nog wel heel wat tijd overheen. Ik heb er zelf dan ook niet echt een idee van, dat dit ooit gaat lukken en daarom ga ik ze gewoon allemaal langs en pas de nodes aan waar nodig.